מרגש ומעורר השראה: כילד אובחן עם אוטיזם, יתמודד למועצת העיר ברשימת ''באר שבע ביתנו''

גל לביא, פעיל חברתי על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה מצטרף לרשימה של סיעת באר שבע ביתנו בראשות ג'ולי קייט
send whatsapp messsage send FB messsage

גל לביא, בן 32, רווק, יליד באר שבע, פעיל חברתי ואיש מכירות, הצטרף לרשימת ‘’באר שבע ביתנו''. על אף שבילדות אובחן עם אוטיזם, גל לעולם לא נתן לזה לעצור אותו.

גל התנדב לשירות בצה"ל, בהמשך למד בתכנית מיוחדת "בשביל הדעת" באוניברסיטת בן גוריון. כבר שנים רבות הוא מתעניין בפוליטיקה ומעורה מאוד בפעילות החברתית בעיר. 
גל החליט להצטרף לעשייה הפוליטית, כדי להוות מודל לבעלי צרכים מיוחדים ולהראות שגם להם מגיעה הזדמנות להשפיע. ג'ולי קייט, יו"ר רשימת באר שבע ביתנו נתנה לו את ההזדמנות הזו.

"אני מאמין שהיא תדאג לרווחת התושבים, לכולם ללא יוצא מן הכלל, לביטחון האישי וגם לבעלי חיים. אני בוטח בה וסומך עליה מאוד והן על חברי הרשימה הנוספים. רוביק חייב אישה חזקה לצידו בהנהגת העיר, אשר תקדם באומץ ורגישות נושאים חשובים עבור העיר!"

ג'ולי התייחסה לצירוף של גל לנבחרת ואמרה: "שוויון הזדמנויות עבורי זה לא עוד סלוגן, זה מחייב עשייה בפועל! אצלינו מקדמים שוויון במעשים - ברשימה שלנו חברים גברים ונשים, מסורתיים וחילוניים, עולים וצברים, צעירים ומבוגרים וגם נציג של אוכלוסית בעלי הצרכים המיוחדים! הרשימה שלי היא תמונת מראה של באר שבע היפה והמאוחדת, שמייצגת את האוכלוסיה המגוונת והמופלאה בעיר. אני מתרגשת שגל בחר לקחת חלק בעשייה ואין לי ספק שבדוגמא האישית הוא פותח דלת לאחרים ואחרות שעד כה לא ראו את עצמם בעמדות ההשפעה."