פצוע אנוש בשריפה בדירה (תיעוד)

דירה בקומה רביעית ברחוב הערבה בערד עלתה באש, דייר נפגע באורח אנוש
send whatsapp messsage send FB messsage
פצוע אנוש בשריפה בדירה (תיעוד)

דליקה בערד, עם פצוע באורח אנוש: במוקד 102 התקבלו מספר קריאות על שריפה בדירה בקומה רביעית ברחוב הערבה ככל הנראה עם לכוד. צוותי כיבוי והצלה מתחנות דימונה וערד שהגיעו למקום זיהו שריפה עם לכוד בקומה הרביעית ועשן שחודר לדירות נוספות. הצוותים החלו בחלוקה לגזרות כאשר צוות מבצע חדירה לדירה בכדי לאתר את הלכוד ולחלצו ובמקביל צוותים נוספים מבצעים כיבוי של השריפה וסריקה של הדירות.

 

צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה

מפקד האירוע להב משנה יהושוע ימין: "מדובר באירוע מורכב של שריפה ועשן שחדר לדירות נוספות בבניין וסיכן את כלל הדיירים. במקביל לפעולות החילוץ של הלכוד נאלצנו לפרוץ דירות נוספות ולבצע סריקות, כיבוי השריפה ושחרור עשן בדירות ובבניין. בשלב זה השגנו שליטה על האירוע ואנו מבצעים זיכוי של הדירות ואוורור של הבנייו מהעשן". חוקר שריפות מכבאות והצלה תחנת דימונה החל בחקירת האירוע.

יובל ביטון וסלבה זוסמן חובשי איחוד הצלה מסרו: "כשהגענו למקום נתקלנו בעשן ולהבות שיוצאות מהדירה בקומה הרביעית. כוחות הכיבוי פעלו לחילוץ מהדירה לכוד כבן 35 שלאחר זמן ממושך הוא חולץ במצב אנוש. ביצענו בו פעולות החייאה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי סורוקה כשהוא במצב אנוש. כמו כן הענקנו בזירה סיוע רפואי ומתן חמצן לארבעה נפגעים קל כתוצאה מבעיות נשימה ושאיפת עשן".