טרגדיה בשכונה ד': ''בבניין היה ריח נוראי, אחרי שבוע מצאו גופת דייר''

נורא: דייר גלמוד כבן 60 נפטר באופן פתאומי בביתו, גופתו נרקבה, השכנים הרגישו בריח ונזכרו שלא ראו אותו מזה זמן רב: ''הגופה פונתה,הריח נשאר''
send whatsapp messsage send FB messsage
טרגדיה בשכונה ד': ''בבניין היה ריח נוראי, אחרי שבוע מצאו גופת דייר'' הבניין בו נמצאה הגופה (גוגל מפות, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

שוב זה קורה: דייר מבוגר ובודד נפטר באופן פתאומי בביתו ואיש לא שם לב, עד שמגלים את גופתו. זה מה קרה השבוע ברחוב גר גיורא, בשכונה ד' בבאר שבע: לדברי שכנים, ימים רבים שרר בבניין ריח נוראי. ‘’פנינו לכל גורם אפשרי ובסוף הגיעו צוותים והחששות שלנו התאמתו. גופת השכן שלנו שכבה בבית, במצב ריקבון. אחרי שפונה, הריח הנורא נשאר בחדרי המדרגות''. הגופה פונתה לפני שבוע כבר.

‘’הכרנו את הנפטר. איש שחי בגפו ולעתים חבר היה מגיע ויוצא איתו לבית קפה שכונתי. בן אדם שקט. חי את חייו לבדו. כנראה, נפטר באופן פתאומי. הרגשנו בריח הנורא, כשזה נמשך, התחלנו לדאוג, כשדפקו בדלת הבית ולא ענו, הבנו שקרה משהו. השבוע הגיעו למקום כולם, כיבוי אש, משטרה, זק''א, פרצו את הבית וגילו את השכן במצב ריקבון קשה. אנשי חסד של אמת טיפלו בכבוד הנפטר, אבל בריח הנורא נשאר''.

רק שלשום נתגלתה בנתיבות גופת ערירי במצב ריקבון קשה. מדי שנה מתגלות בבאר שבע ובנגב עשרות גופות גלמודים, שנפטרים בביתם מבלי שאיש ישים לב להיעדרם. בארגון זק''א שבים וקוראים, פעם אחרי פעם, לשים לב אותם גלמודים, לשאול לשלומם, לוודא על בסיס יומי שהכל בסדר איתם. בתקופת סגרי הקורונה המצב היה חמור במיוחד: נפטרים שכבו ימים שלמים בביתם, מבלי שאיש ישים לב, מאחר וכל התושבים היו נתונים בסגר.