דמויות מובילות ייעצו למפלגת ''הבארשבעים''

לקראת פרסום הרשימה, דמויות בכירות בבאר שבע מייעצות למפלגה, המתמודדת למועצת העיר באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
פרופ' נורית אלפסי עם טימור מיכאלי (צילום: מטה הבארשבעים)

הכוורת של ‘’הבארשבעים'': לקראת פרסום חברי הרשימה שלה למועצת העיר, התנועה הציגה מודל חדשני של צוות מקצועי מייעץ. מדובר באנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, אשר הסכימו לייעץ בהתנדבות מלאה לתנועה במגוון נושאים כמו ביטחון בעיר, חינוך, תכנון עירוני ועוד. יו"ר התנועה טימור מיכאלי, מאמין כי חשוב לקדם מדיניות ציבורית, פרויקטים ותוכניות עבודה בשיתוף עם אנשי המקצוע הרלוונטיים.  

בנושא שיפור הביטחון בעיר, יסייע וייעץ לרשימת הצעירים ניצב בדימוס אמנון אלקלעי, לשעבר ראש אגף המבצעים במשטרת ישראל. ניצב בדימוס אמנון אלקלעי נולד בבאר שבע ומתגורר בה גם כיום. אלקלעי בעל ניסיון ביטחוני עשיר ותפיסת ביטחון חדשנית ומתקדמת, שדוגלת בתכלול כל הגורמים והמרכיבים לשיפור הביטחון בעיר. במסגרת תפקידיו השונים במשטרת ישראל, פיקד בין היתר על תחנת באר שבע, כיהן כמפקד מרחב נגב וכסגן מפקד מחוז דרום. אלקלעי הוא נכדו של המפכ"ל השישי חיים תבורי. 

 

ניצב דימוס אמנון אלקלעי עם טימור מיכאלי (צילום: מטה הבארשבעים)

בנושא תכנון עירוני, בנייה והתחדשות עירונית בשכונות הוותיקות, תסייע ותייעץ פרופ' נורית אלפסי, ראש המגמה לתכנון ערים במחלקה למדעי הסביבה, גאואינפורמטיקה ותכנון ערים באוניברסיטת בן גוריון. 
פרופ' נורית אלפסי חוקרת דינמיקה עירונית, דיור ומדיניות עירונית ומנחה סדנאות של תלמידי תכנון ערים בבאר שבע ובסביבתה. 

בנושא חינוך מיוחד וקידום מסגרות לילדים עם צרכים מיוחדים, תסייע ותייעץ בלה אוסטרובסקי, מנתחת התנהגות מוסמכת, מתמחה בעבודה עם ילדים על הרצף האוטיסטי.
אוסטרובסקי בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים. בלה עובדת כיום בגן תקשורת, מנחה קבוצות הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר ופועלת רבות בקרב הקהילה הבאר שבעית בתחומי החינוך. 

 

בלה אוסטרובסקי, עם טימור מיכאלי  (צילום: מטה הבארשבעים)יו"ר תנועת "הבארשבעים", טימור מיכאלי: "הקמנו מודל ראשוני וחדשני שבו יש לנו צוות מקצועי מייעץ, שהסכים בהתנדבות לסייע לנו לפני הבחירות ולאחר מכן לגבש מדיניות, לתכנן נכון פרויקטים בעיר, ולהביא לשולחן קבלת ההחלטות את התמונה המלאה והמדויקת על מנת שנפעל בצורה הנכונה ביותר עבור התושבים. מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שהסכימו להצטרף ולסייע מתוך אמונה בדור הצעיר, מתוך קשר חזק ואוהב לעיר, ומתוך רצון אמיתי לקדם עשייה חיובית למען תושבי באר שבע. אני מעריך מאוד את ההירתמות של כל אחד ואחת מהם, ומודה להם באופן אישי על הסיוע ועל האמון בנו."

לצד גורמי המקצוע, בימים הקרובים תפרסם הרשימה את חבריה המועמדים למועצת העיר.