''נסיון אמת לבנות מחדש את לשכת המסחר והתעשיה בבאר- שבע''

נשיא אכיגוד לשכות המסחר, אוריאל לין, הציג תכנית ליצירת הכנסות בלשכת המסחר והתעשיה באר- שבע והנגב, במסגרת עידן חדש של יחסים משופרים בין לשכות המסחר בתל אביב ובנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
מימין:עו"ד רפי גיל, מנכ"ל הלשכה, נשיא הלשכה, יורם אוחיון, ח"כ שלום דנינו, נשיא איגוד לשכות המסחר, אוריאל לין. צילום: יח"צ לשכה

עו"ד אוריאל לין, העומד בראש איגוד לשכות המסחר בישראל, ומאיר קלוגהפט, יו"ר ועדת הכספים באיגוד לשכות המסחר בישראל, הגיעו ללשכה בבירת הנגב לישיבת עבודה, שתכליתה הידוק הקשרים בין שני הגופים ומציאת דרכים לשיפור מצבה הכספי של הלשכה הדרומית.

בפגישת העבודה עם חברי לשכת המסחר והתעשיה באר שבע והנגב אמר אוריאל לין:"ביקשתי מיורם אוחיון, בוא נעשה נסיון אמת לבנות מחדש את לשכת המסחר והתעשיה בבאר- שבע. יש לנו רצון לראות את הלשכה הזו פורחת, וזה מחייב הרתמות של כל חבר בלשכה. יש לנו שלושה מוסדות מניבי בכנסה, וביקשתי, שיבנו בבאר- שבע מוסדות דומים, למרות שהכנסותינו יקטנו".

אוריאל לין פירט את שמות המוסדות המניבים, שיקומו בנגב: 1. מכללה עסקית, שתקבל ידע וסיוע מהמכללה הקיימת בתל אביב. 2. קרנה אטא(רשת עולמית למשלוח דוגמאות במכס, ללא תשלום). איגוד לשכות המסחר הוא הגוף המייצג בישראל את היצואנים והיבואנים בנושא, כאשר שימוש בפנקס המסמכים הרשמי הזה כרוך בתשלום. 3.בוררות עסקית. הלשכה בתל- אביב הקימה גוף לבוררות עסקית, שהפך לרווחי, ואוריאל לין ציין, כי יסייע להקמת גוף כזה בלשכה בבאר- שבע על בסיס הידע והנסיון, שנצברו בתל אביב.

רונן סלומון, הממונה על הקשר עם העמותות באיגוד לשכות המסחר קרא לחברי הלשכה בבאר- שבע להצטרף לחטיבות הענפיות ולהיות חשופים למידע עסקי בתחומים רבים.

מנכ"ל לשכת המסחר והתעשיה באר- שבע והנגב, עו"ד רפי גיל, ציין את התהליך המוצלח להשגת ההסכמים החדשים להקמת:1. בוררות עסקית. 2. מכללה עסקית. 3. מידע עסקי. 4. שיתופי פעולה עם המכללה הטכנולוגית בבאר- שבע.

נשיא הלשכה, יורם אוחיון, הודה לאורחים מאיגוד לשכות המסחר על תרומתם הנמשכת כחצי שנה למען הקמת הגופים החדשים וליצירת מערכת היחסים הטובה ומייצרת ההכנסות.--