מצטרפת בכירה לצמרת רשימת ''דרך חדשה'' של דנילוביץ: יוליה סגלין-נמץ, יזמית בתחום ההיי טק

רוביק דנילוביץ': ''אני שמח מאוד על הצטרפותה של יוליה לרשימתנו. מדובר בתוספת כוח משמעותית''
send whatsapp messsage send FB messsage
יוליה סגלין-נמץ (צילום: אוהד הרכס)

יוליה, יזמית המובילה מהלכים בתחומי חדשנות יישומית, ובתחומי חינוך וחברה, משמשת היום בין השאר כשותפה-מקימה של חברת  InnDeed, העוסקת בליווי ארגונים, חברות הייטק ומוסדות אקדמיים, בפיתוח רעיונות וסטארטאפים.  עוד לפני כן הייתה מנהלת ומקימה של מאיץ הסטרטאפים "אואזיס" באוניברסיטת בן גוריון בנגב. שם עסקה בפיתוח מודל ייחודי להפיכת מחקרים פורצי דרך לסטארטאפים, שזכו להצלחות וגייסו השקעות של מעל ל- 20 מליון דולר, רובם ביססו את פעילותם בנגב.

יוליה בת 35, נשואה ואמא לשניים, עלתה עם משפחתה מאוקראינה לישראל בשנות ה-90. היא בעלת תואר שני במחקר רפואי ותואר ראשון בהצטיינות ברפואה מעבדתית.

בנוסף, היא עוסקת כ-15 שנה בתחום החינוך המדעי, בו פיתחה וניהלה תכניות כלל-ארציות, כיהנה בתפקידי מפתח בארגונים המקדמים חינוך מדעי לאוכלוסיות מגוונות בארץ. כיום, ממשיכה ללוות יזמים ומנהלים חינוכיים, ומכהנת בועדי מנהל של עמותות חברתיות.

רוביק דנילוביץ':  "אני שמח מאוד על הצטרפותה של יוליה לרשימתנו. מדובר בתוספת כוח משמעותית.  מהיכרותי עם יוליה בשנים האחרונות התרשמתי מהיותה יזמית מובילה, פורצת דרך בתחומי החדשנות, ההייטק, המחקר והחינוך. יוליה בעלת יכולות לגיוס שותפים בארץ ובעולם, ובעיקר עם נשמה חברתית-אנושית, שדואגת לאיכות החיים ולהעצמה של בני אדם. 
אני בטוח שתוכל לתרום בשלל תחומים לעיר ולתושביה."

יוליה סגלין-נמץ: "בתור באר שבעית גאה, אני שמחה על ההזדמנות להצטרף לרשימה איכותית, ולתת בחזרה לקהילה שלנו. נמשיך לטפח את תחומי התעסוקה, התעשייה, החינוך והחברה – למעננו ולמען הילדים של כולנו".