בדרך לחתונה, עוצרים במשטרה: המחוז הדרומי ומג''ב התלבשו על שיירות החתונה (תיעוד)

במשטרה החליטו לשים קץ לשיירות החתונה המשתוללות בכבישי הנגב. משתתפי השיירות מעלות לייבים לטיק טוק, המשטרה עוצרת
send whatsapp messsage send FB messsage
שיירת חתונה בדרך ללקייה: חצי גוף מחוץ לאוטו, בנסיעה פראית (צילום ללא קרדיט, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בדרך לחתונה, עוצרים במשטרה: בסוף השבוע פעלו כוחות המשטרה של המחוז הדרומי בצירי התנועה בדרום במסגרת התכנית המחוזית "נסיעה קלה"- במאבק בתופעות בריונות בכביש, ובמסגרתה בוצעו פעולות אכיפת תנועה כלפי 20 שיירות כלי רכב שנסעו בכבישים במסגרת חתונות בחברה הערבית. שיירות החתונה, הנוסעות בצורה מסוכנת ופראית על כבישי הנגב, הפכו לאחד מסימני ההיכר של האיזור ובועבר אףף נכנסו לסיבובי ‘’דאווין'' בתוך העיר באר שבע.

כוחות המשטרה של המחוז הדרומי בסיוע לוחמי מג"ב, פעלו גם בסוף השבוע האחרון נגד תופעות של בריונות בכביש וזאת במסגרת התוכנית המחוזית "נסיעה קלה" שמוביל מפקד המחוז, ניצב אמיר כהן, שתכליתה מתן ביטחון אישי בצירי התנועה לאזרחים באמצעות פעילות מוגברת בצירים ומאמץ נחוש ובלתי מתפשר בתופעות הבריונות בכבישים.

וידאו: מבצע האכיפה (צילום: משטרת ישראל)
 

במסגרת הפעילות נפרסו כוחות משטרה גדולים בצירי התנועה בכבישי הדרום וזאת לאחר מיפוי מוקדם וממוקד של נתיבי הנסיעה המתוכננים של שיירות כלי רכב הנערכות במסגרת חתונות ביישובים ובפזורה הבדואית. במהלך הפעילות אותרו 20 שיירות של כלי רכב אשר לוו על ידי כוחות המשטרה ובוצעו פעולות אכיפת תנועה שכללו מתן 12 דו"חות תנועה והורדה של 4 כלי רכב מהכביש.

תושב העיר רהט נעצר לחקירה, לאחר שתקף שוטרים במהלך הכוונת התנועה של שיירת רכבים בעיר. תושב הרשות הפלסטינית, ששהה בישראל ללא היתר, נעצר לאחר שזוהה מצלם על גג רכב שנסע בשיירת רכבים של חתונה שנסעה מהיישוב תל שבע ליישוב ערוער. נהג הרכב עוכב לחקירה בתחנת העיירות של מרחב הנגב.

‘’המחוז הדרומי ימשיך לפעול בנחישות ובכל הכוחות והאמצעים העומדים לרשותו כדי לטפל בתופעות בריונות בכביש ועבירות מסכנות חיים, זאת במקביל למאבק עיקש כנגד מחוללי הפשיעה הפועלים בניגוד לחוק ומאיימים על שלום הציבור ובטחונו'', נמסר מהמשטרה.