איומים על ג'ולי קייט, ראשת רשימת ''באר שבע ביתנו'' למועצת העיר, תלונה הוגשה במשטרה

בשל האיומים החמורים, שפורסמו ברשתות חברתיות, קייט הגישה תלונה במשטרת באר שבע: ''איני מפחדת מדבר, כי דרכי היא דרך של יושר וצדק''
send whatsapp messsage send FB messsage
ג'ולי קייט, ראשת רשימת באר שבע ביתנו (צילום: מישל אמזלג)

יו"ר מפלגת 'באר שבע ביתנו' והמועמדת האישה היחידה למועצת העיר באר שבע, ג'ולי קייט, הגישה אתמול תלונה במשטרת ישראל,  אחרי  שכתבו כנגדה איומים ברשתות החברתיות.  ג'ולי, עובדת סוציאלית במקצוע ומי שמסייעת לרבים בארץ ובחו''ל, לא הייתה מוכנה לעבור לסדר היום לנוכח הדברים החמורים.

היא שתפה את העוקבים בעמוד הפייסבוק הציבורי שלה: "כבר אמרתי שאיני מפחדת מדבר, כי דרכי היא דרך של יושר וצדק. לצערי הרב, התמיכה הרבה שאנחנו מקבלים גורמת לאנשים מסויימים ומבוהלים לבחור בדרכים מלוכלכות".

"נכתבו דברים חמורים כנגדי, שחורגים מביקורת פוליטית לגיטימית. היותי אישה, האישה היחידה בראש רשימה למועצת העיר באר שבע, הפריע ככל הנראה למישהו. בשל חומרת הדברים, הגשתי תלונה במשטרה. אני רוצה להודות לשוטרי וקציני תחנת בבאר שבע, שהתייחסו ברצינות ובמקצועיות לתלונה. מאז החלה מערכת הבחירות אני סופגת ביקורת, לעיתים ביקורת גסה, עד כדי הטרדות טלפוניות ומסרים בוואצאפ. הפעם, נחצו הקווים והדבר הועבר לטיפול משטרת ישראל. זה לא ירפה את ידיי מעשייה''.

הפוסט של גו'לי קייט (פייסבוק)