מזעזע: אילץ ילד לשתות שתן - ושידר ב''לייב'' - בגלל חוב כספי

כתב אישום נגד קטין מהדרום, אשר בשל חוב כספי, אילץ ילד לשתות שתן ושידר את המעשה ברשתות חברתיות
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: Photo by Kindel Media from Pexels

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה, לבית משפט השלום לנוער באשקלון, כתב אישום נגד קטין (17) מהדרום, לאחר שהכה קטין אחר והכריח אותו לשתות שתן בשעה שהוא מוסרט והסרטון משודר ב"לייב".


בשל תחושת הגועל לא הצליח המתלונן לשתות מהכוס, אז קרא הנאשם לעבר המתלונן "אני הורג אותך", הורה לו לרדת על ברכיו ולהוריד את הראש, שפך את תכולת הכוס על חולצתו ובעט בעוצמה בגבו התחתון בתגובה המתלונן קם מהקרקע והתרחק מהמקוםמכתב האישום שהגישה עו"ד רותם חזן גרימברג עולה כי המתלונן, בן (13) היה חייב כסף לנאשם, אשר לא הצליח לגבות את כספו. לאור האמור הורה הנאשם למתלונן להתלוות אליו ולעוד שני אנשים נוספים לפרדס נטוש. עם הגעתם למקום, החל הנאשם להסריט את האירוע ולשדר בשידור חי באמצעות אחת האפליקציות, תוך שהוא מורה למתלונן לרדת על ברכיו, המתלונן שחשש מהנאשם ציית לו.

בשלב מסוים הלך הנאשם לצד וחזר כעבור פרק זמן קצר שבידו כוס פלסטיק המכילה שתן. מיד לאחר מכן התקרב הנאשם אל המתלונן הכה אותו והורה לו לשתות מכוס הפלסטיק. המתלונן, החזיק את הכוס בידו אך לא שתה ממנה, אז איים הנאשם על המתלונן באמצעות חפץ חד תוך שהוא קורא לעברו "פעם הבאה תיקח מהמשפחה שלי או מה? COME ON שתה!". בשל תחושת הגועל לא הצליח המתלונן לשתות מהכוס, אז קרא הנאשם לעבר המתלונן "I KILL YOU", הורה לו לרדת על ברכיו ולהוריד את הראש, שפך את תכולת הכוס על חולצתו ובעט בעוצמה בגבו התחתון בתגובה המתלונן קם מהקרקע והתרחק מהמקום.

לנאשם יוחסו עבירות של התעללות בקטין או בחסר ישע, תקיפת קטין או חסר ישע ואיומים. במקביל הוגשה כנגד הנאשם בקשת מעצר עד תום ההליכים.​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW