כנס מיצוי זכויות נכי צה''ל נערך בבית הלוחם בבאר שבע

אגף השיקום במשרד הביטחון, עיריית באר שבע וארגון נכי צה"ל בכנס מיצוי זכויות לנכי צה"ל. הכנס נערך בבית הלוחם באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
ראש עיריית באר שבע נושא דברים (צילום: אגף השיקום)

עיריית באר שבע בשיתוף פעולה עם מחוז באר שבע באגף השיקום במשרד הביטחון וארגון נכי צה"ל קיימו השבוע בפעם הראשונה כנס למיצוי זכויותיהם של נכי צה"ל המתגוררים בבירת הנגב.

הכנס שנערך בבית הלוחם באר שבע בהשתתפות ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', סמנכ"ל וראש אגף השיקום במשרד הביטחון לימור לוריא, עובדי מחוז באר שבע באגף השיקום ומנהלת המחוז שרית טרייניס ולמעלה מ-150 נכי ונכות צה"ל המתגוררים באזור באר שבע. 

במהלך הכנס סקרו בפני הנכים את מגוון הזכאויות הנוספות שהורחבו בשנתיים האחרונות במסגרת רפורמת נפש אחת הכוללים טיפולים אלטרנטיביים למתמודדים עם פוסט טראומה, חונכות לילדי נכי צהל המתמודדים עם פוסט טראומה, קבוצות טיפול ייחודיות, הרחבת ההטבות בניידות רפואית ודיור שעברה בממשלה לפני כחודש, מצפן הזכויות המלא באתר החדש של אגף השיקום ומגוון רחב של פעולות בשירות עצמי באתר. 

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע: "אנו צריכים לעשות ככל שביכולתנו לסייע לכל אלא שנושאים בגופם ובנפשם את אירועי המלחמות והקרבות. אני שמח על ההזדמנות לשתף פעולה עם אגף השיקום במשרד הביטחון, ארגון נכי צהל ובית הלוחם ולהודות לשרית ולכל העושים במלאכת הקודש הזו.  נמשיך לפעול מול המשרד להוסיף עוד שירותים, עוד טיפולים ועוד תוכניות גם לנכים ולגם להלומי הקרב״. 

שרית טרייניס, מנהלת מחוז באר שבע באגף השיקום במשרד הביטחון: "שיתוף הפעולה יוצא הדופן עם עיריית באר שבע וארגון נכי צה"ל מסייע רבות לנכי צה"ל תושבי האזור. יחד הכוח שלנו כפול ואנחנו מנגישים לרווחת המטופלים את מגוון השירותים החדשים שהורחבו במסגרת רפורמת נפש אחת".

שמעון מלול, יו״ר מחוז באר שבע והנגב בארגון נכי צה״ל: ״אנו שמחים על שיתוף הפעולה במשולש העבודה של לשכת השיקום של מחוז ב"ש ועיריית ב"ש שמאפשר לנכות ונכי צה״ל להבין זכויותם במלואן. נמשיך לפעול יחד למען שיקום מיטבי לפצועות ופצועי צה״ל״.​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW