מרגש: רא''ם וחב''ד ערכו בר מצווה מרכזית ל-30 ילדים מבאר שבע

ראשי ארגוני המתנדבים בנגב, ביחד עם בית חב''ד בבאר שבע ומשפחת אביסרור, הכינו את הילדים לקראת האירוע, ערכו את העליה לתורה והסיעו את החתנים יחד עם המשפחות לכותל למעמד נוגע ללב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות בית חב''ד

אירוע חשוב ונוגע ללב: בר מצוה מרכזית ל-30 ילדים מבאר שבע. חתני בר המצוה מבאר שבע השתתפו במיזם שאורגן על ידי רא"ם (ראשי ארגוני המתנדבים בנגב) ובית חב"ד המרכזי באר שבע.

במסגרת המיזם, הילדים למדו במשך חודשיים בבית חב"ד על התפילה, תפילין והעליה לתורה, זכו לקבל טלית ותפילין מתנת משפחת אביסרור  עלו לתורה בבית חב"ד המרכזי באר שבע - כאשר השיא  סיום התוכנית נסיעה משותפת של כל הילדים ובני משפחותיהם לעליה לתורה בכותל המערבי בירושלים.

ביום שני השבוע יצאו ארבעה אוטובסים מבאר שבע עם חתני הבר מצוה ובני משפחותיהם. בכותל קבלו את פניהם הרב מוטל קנלסקי ונציגי קהילת בית חב"ד - ברית אברהם מניו ג'רזי שתרמו את יום הנפלא הזה עבור חתני הבר מצוה

בסיום העליה לתורה בכותל. השתתפו בסיור מרגש ב"שרשרת הדורות". משם נסעו לכפר חב"ד והשתתפו בארוחת צהריים חגיגית באולם הפנסאים. בליווי להקת הכלייזמרים. באירוע קיבלה כל משפחה מתנה מהודרת ומיוחדת מתנת ברית אברהם - זוג פמוטים, גביע לקידוש וסידור. סיום היום היה בסיור בכפר חב"ד ותפילה בחדרו של הרבי בבנין 770.

גלריית תמונות מתוך האירוע (צילומים: באדיבות בית חב''ד)​​​​​​​