עדות מצמררת מבאר שבע: ''הנהג היה אחוז טירוף, התנגש בנו ונמלט''

''הוא עמד בפקק יחד איתנו. הייתה הפגנה ברגר, חיכינו להוראת השוטרים מאיפה לנסוע. הוא פתח בנסיעה מטורפת, התנגש בנו ואז נמלט ודרס את השוטר''
send whatsapp messsage send FB messsage
רכבו של שרון: הנהג הפוגע התגש בחוזקה מאחורה (צילום סלולרי)

עדות מצמררת מאירוע הדריסה בשכונה ד', בעקבותיו נעצר אחרי זמן קצר צעיר תושב רהט. ''הייתה הפגנה בשדרות רגר. אני עמדתי בפקק סמוך למרכז אורן, יחד עם נהגים אחרים. הייתה שם משטרה, חיכינו בסבלנות להוראות השוטרים מהיכן לנסוע. הבנו שצריך לעצור, שחלילה לא יקרה משהו. היה שם שוטר שכיוון את התנועה וכולנו עמדנו שם עד שיתפנה הנתיב'', משחזר שרון, תושב באר שבע. 


''הוא עמד שם, הנהג, אחוז טירוף.  הוא לא חיכה לי אפילו, הוא עקף ויצא בנהיגה מטורפת. כנראה אחרי זה הוא פרץ את המחסום המשטרתי ופגע בשוטר''''פתאום, הרגשתי מכה חזקה, מאחוריי ראיתי רכב רנו מדגם פלואנס, בצבע לבן. יצאתי מהאוטו שלי (מזדה), כדי לראות את הנזק ואולי להחליף פרטים עם הנהג הפוגע. הוא עמד שם, הנהג, אחוז טירוף.  הוא לא חיכה לי אפילו, הוא עקף ויצא בנהיגה מטורפת. כנראה אחרי זה הוא פרץ את המחסום המשטרתי ופגע בשוטר''.

''אנחנו חיכינו בסבלנות בפקק בהפגנה, הוא נראה אחוז טירוף, נסע כמו מטורף, התנגש וברח. שמחתי לשמוע שעצרו אותו, הוא יכול היה לגרום לאסון גדול''.

אתמול, מן קצר לאחר אירוע הדריסה ברחוב רינגלבלום, המשטרה עצרה תושב רהט, בן 24, החשוד במעשה.

​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW