כתב אישום חמור: סוהרים בכלא אוהלי קידר היכו אסיר אזוק

כמחאה על תנאי כליאתם, שני אסירים החלו להצית את התא, בתגובה, על פי כתב האישום, קבוצת הסוהרים היכו את אחד האסירים כשהוא אזוק עד כי נזקק לטיפול רפואי
send whatsapp messsage send FB messsage
בית הסהר אוהלי קידר (צילום: דוברות שב''ס)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד שלמה ביטון (33) מקריית גת, טל אלדום (47) מאשקלון, מאיר יוספי (30) מבאר שבע, שרון קורם (72) מבאר שבע, דוד בן הרוש (48) אופקים ומאיר כפיר (43) מנתיבות, לאחר שבמסגרת תפקידם כסוהרים תקפו אסיר אזוק.

מכתב האישום שהגישה עו"ד רותם צריקר – קובי, עולה כי במועד הרלבנטי היה המתלונן אסיר ב"אוהלי קידר" וחלק תא עם עוד שני אסירים. כמחאה על תנאי כליאתם, המתלונן ואסיר נוסף החלו להצית את התא. לאור האמור הוזעקו מספר סוהרים וביניהם הנאשמים אל המקום. הסוהרים הוציאו את המתלונן מהתא והרחיקו אותו מהמקום, אז סטר בן הרוש בעורפו של המתלונן מספר פעמים, אלדום הדף את המתלונן אל הקיר ויוספי חבט בעורפו וגבו של המתלונן.

במקביל אזק יוספי את המתלונן תוך שהוא וסוהרים נוספים חובטים ובועטים בו. בעוד המתלונן אזוק וכפוף על הקרקע, החלו קורם וכפיר לבעוט בו ברגליהם וחבטו בו בידיהם ובאגרופיהם פעם אחר פעם עד אשר קורם הורחק מהמקום. בשלב כלשהו, החל ביטון להכות בראשו ובפניו של המתלונן, תוך שהוא מקלל אותו ואומר לו כי הוא "יז**ן אותו".

בסמוך לאחר מכן, נלקח המתלונן לשם קבלת טיפול רפואי ראשוני. לנאשמים יוחסה עבירה של תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות.​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C