רעולי פנים חמושים, השתוללות בכבישים: שטח ההפקר בנגב (תיעוד)

תיעוד שהועלה לרשתות החברתיות מראה רעולי פנים חמושים יורים במה שנראה איזור תל שבע - מחזה לא נדיר בשטח ההפקר של מרחבי הנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
רעולי פנים חמושים (צילום ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

תיעוד מטריד - אך לא נדיר - של המציאות בנגב: רעולי פנים חמושים, לאור יום, במה שנראה איזור תל שבע. החמושים, חלקם רכובים על כלי רכב, מנופפים בכלי הנשק ויורים באוויר. בנגב עשרות אלפי כלי נשק בלתי חוקיים, כמויות אדירות של תחמושת ואמצעי לחימה, שברובם נגנבו מבסיסי צה''ל בדרום, לעיתים מבלי שבבסיסים ישימו לב לכך אלא שעות או ימים אחרי. 

סרטונים בהם נראות חמולות אוחזות בנשק, יורות באוויר או מציגים את מלאי הנשקים שלהם לראווה, אינם נדירים. רק לאחרונה נגנבו (שוב) עשרות אלפי כדורים מבסיס צאלים ורק אחרי ששב''כ הוכנס לעניינים, הצליחול עצור את החשודים ולהשיב את התחמושת.

וידאו: תיעוד רעולי פנים חמושים / רשתות חברתיות ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'
​​​​​​​

בעקבות הסרטונים פעלו היום כוחות משטרת תחנת עיירות בשיתוף לוחמי יס"מ נגב, לוחמי יחידת יואב וזרוע לבט"פ של מג"ב לאיתור ומעצר המעורבים באירוע ובמטרה לסכל ולמנוע אירועי ירי ואלימות המתרחשים על רקע סכסוכים פליליים בין גורמים בחברה הערבית.

מעצר החשודים (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

במסגרת הפעילות נעצרו שני חשודים, תושבי היישוב תל שבע, בחשד למעורבות באירועי הירי ונתפסו 2 כלי רכב מסוג לנד קרוזר ורכב נוסף מסוג טיוטה בחשד כי שימש את החשודים ומעורבים נוספים לביצוע הירי. 

2 החשודים, בשנות ה 20 וה 40 לחייהם, נעצרו לחקירה בתחנת עיירות שבסיומה ועל בסיס חומר הראיות הלכאורה שייאסף כנגדם, הם יובאו מחר בפני בית משפט השלום בבאר שבע לדיון בבקשה להאריך את מעצרם.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C