בית המשפט הורה לשחרר את ארבעת העצורים בחשד לרצח עטיה אבו סבילה

מבוי סתום בחקירת רציחתו של עטיה אבו סבילה, שנדקר למוות בעת שניסה לגנוב ציוד חקלאי מחווה סמוך לאופקים: בית המשפט המחוזי בבאר שבע הורה הבוקר, חמישי, לשחרר את כל העצורים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בניגוד לעמדת המשטרה, בית המשפט המחוזי בבאר שבע שיחרר הבוקר, חמישי,  את 4 העובדים, נתיני תאילנד, אשר נעצרו בחשד שדקרו למוות את עטיה אבו סבילה, בעת שניסה לגנוב ציוד חקלאית בשטח הסמוך לאופקים, במהלך סוף השבוע.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע ביקש לשרר כבר בתחילת השבוע שני חשודים. בהמשך המשטרה עצרה שני חשודים נוספים, נתיני תאילנד, שנכחו בזירת האירוע.


הבוקר בית המשפט המחוזי בבאר שבע הורה לשחרר את כל הארבעה. נכון לעכשיו, אין עצורים החשודים בדקירה למוות של אבו סבילה והחקירה המשטרתית נמשכת. עטיה אבו סבילה נרצח בעת שניסה לגנוב ציוד חקלאי. לאבו סבילה היה עבר עשיר בתחום הגניבות החקלאיות.

על פי החשד הראשוני, שניים מהעצורים ששוחררו,  התעמתו עם אבו סבילה ואחרים שהיו עימו, בניסיון למנוע ממנו לבצע גניבה באתר החקלאי שבו עבדו,. במהלך העימות הוא נדקר למוות.   ביום שלישי, המשטרה עצרה שני חשודים נוספים. כעת כל הארבעה שוחררו. 

קראו עוד:
המשטרה ערערה - והתאילנדים החשודים ברצח עטיה אבו סבילה ישארו במעצר

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C