מכת גניבות הרכב בנגב: הג'יפים הגנובים התגלו במערה

הפעם המשטרה הצליחה לאתר שני כלי רכב גנובים, מבאר שבע ונתיבות - שהוברחו לתוך מערה בשגב שלום
send whatsapp messsage send FB messsage
הג'יפ הגנוב במערה בפזורה (צילום: משטרת ישראל)

מכת גניבות הרכב בהגב: בשבוע שעבר התקבל דיווח במשטרה  אודות גניבת שני כלי רכב  מסוג רנגלר, שגנב מהעיר באר שבע, ורכב מסוג רוביקון, שנגנב מהעיר נתיבות בלילה שבין חמישי לשישי.

תיעוד: חילוץ הג'יפים מהמערה בשגב שלום (צילום: משטרת ישראל)

במסגרת החקירה שנפתחה לאיתור מבצעי העבירה, שוטרי תחנת שגב שלום ביצעו פעילות ממוקדת ויזומה שבמהלכה איתרו את כלי הרכב, כשהם מוסתרים ומוחבאים בתוך מערה בשטח פתוח שבפזורת היישוב שגב שלום. השוטרים פעלו לחלץ את כלי הרכב מתוך המערה ולהחזירם לבעליהם עוד באותו היום.

אתמול, ראשון, סיפרה לחדשות באר שבע והנגב תושבת שכונת פארק הנחל כי רכבה נגנב פעמיים בתוך שבוע, בשיטה דומה ונמצא בזכות רכיבי איתוראן המותקנים בו. 

הג'יפים הגנובים במערה (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

על פי נתוני המשטרה, חלה עליה תלולה בהיקף גניבות הרכב בבאר שבע: בשנת 2021 הוגשו בבאר שבע 733 תלונות על גניבת כלי רכב. בשנת 2022 - 1,011, עליה תולנה של 38 אחוזים. גם כאשר משווים את הנתון הזמין ל-2023 (הרבעון הראשון), בהשוואה ל2022, רואים עליה ניכרת: 19 אחוזים (מ-237 ל-282 מקרים ברבעון הראשון). 

דיירי שכונות בהן ריבוי מקרי גניבת כלי רכב מתלוננים כי פרמיות הביטוח מועלות באורח ניכר בשל כך. ''לא מפסיק שגנבו לנו את הרכב, עכשיו אני צריך למצוא חברת ביטוח שתסכים לבטח אותנו, פשוט מצב הזוי'', מספר דייר שנפל קורבן לגניבת רכבו. 

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C