''הבטיחו משילות. האם מישהו בב''ש רואה שיפור בביטחון האישי?''

יו''ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, היה בין הנואמים בבאר שבע בהפגנה בבאר שבע נגד הרפורמה המשפטית. הוא קרא ללפיד וגנץ להפסיק כל בדברות עם ממשלת נתניהו
send whatsapp messsage send FB messsage
ההפגנה בבאר שבע (צילום: לירית סוכמן)

המחאה כנגד הפרומה במערכת המשפט נמשכת ועל פי הערכות שונות, כ-5,000 איש השתתפו הערב, מוצאי שבת, בהפגנה שנערכה בבאר שבע, זה השבוע ה-15 ברציפות ואחרי שבוע רגיש במיוחד, בו נרשמו עימותים בטקס הזיכרון בחלקה הצבאית בבאר שבע, על רקע השתתפותו של השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר.


''אני קורא לבני גנץ ויאיר לפיד: תודיעו שאתם מפסיקים לאלתר כל הידברות עם ממשלת נתניהו. כל פשרה היא גול עצמי ומהווה חיזוק של ממשלה משיחית סמוטריץ וגולדקנופף. המשך המפגשים זה מתן לגיטימציה לאנשים שריסקו את המדינה בשלושה חודשים וממשיכים לרסק אותה ביתר שאת כל יום. הבטיחו לנו משילות, האם מישהו כאן בב"ש מרגיש שיפור בביטחון האישי?''.
אביגדור ליברמן אמר הערב: ''לפני 17 שבועות ספק אם מישהו חשב שזה ימשיך ככ הרבה זמן. המחאה זו המהפכה האמיתית, גם פוליטית וגם חברתית. אסור שכל האנרגיה תתבזבז על סעיפים פרטניים, זה בדיוק מה שנתניהו רוצה. האם יש מישהו שמאמין שנתניהו מנהל את המו''מ הזה בכנות ותום לב? לטובת מדינת ישראל? האם נתניהו וממשלת ישראל פועלים על מנת לאחד את עם ישראל?''.

ליברמן נואם בבאר שבע (צילום: לירית סוכמן)

''רק ביום חמישי ראינו נציגים בכירים בקואליציה ממשיכים לפלג את העם ולהשתלח במיטב בנינו ובנותינו ומבהירים שהידברות זה רק טקטי והמטרה השתלטות על בית המשפט והיעוץ המשפטח לממשלה. השאלה זה רק העיתוי. לאור כל מה ששמענו זה לא הזמן להסכמות, זה הזמן להכרעות''.

''אני קורא לבני גנץ ויאיר לפיד: תודיעו שאתם מפסיקים לאלתר כל הידברות עם ממשלת נתניהו. כל פשרה היא גול עצמי ומהווה חיזוק של ממשלה משיחית סמוטריץ וגולדקנופף. המשך המפגשים זה מתן לגיטימציה לאנשים שריסקו את המדינה בשלושה חודשים וממשיכים לרסק אותה ביתר שאת כל יום. הבטיחו לנו משילות, האם מישהו כאן בב"ש מרגיש שיפור בביטחון האישי?''.

משה רדמן ממובילי מחאת ההייטקיסטים, אמר: ''זו התעוררות אזרחית שלא הייתה 75 שנה. מאות אלפים יוצאים כל שבוע לא כדי לדאוג לאינטרס אישי אלא כדי  לשמור על מדינה דמוקרטית''. 

''מה שהעיר זה הניסיון של ממשלת חורבן הבית לחסל את המשטר הדמוקרטי בישראל. את זה אומר שר המשפטים בעצמו. התראיין לערוץ 14 ואמר שאם ההצעה שלו ושל הממשלה הייתה עוברת ואני מצטט "היא הייתה מביאה למצב שכל שלושת הרשויות תהפוכנה לרשות אחת".

מבט אווירי על מתחם ההפגנה

''אנחנו חוזרים השבוע לשיבוש ביום חמישי הקרוב.אם למישהו היה ספק לגבי השיחות בבית הנשיא הגיעו הנאומים של רוטמן ואמסלם ולוין והבהירו לנו שהם הולכים להתחיל את מושב הכנסת בשיא הדהירה, להמשיך לנסוק לפרק את צבא העם ולהפוך אותו לצבא בע"מ. מול הניסיונות שלהם נעמוד ציבור ענק ליברלי כחומה בצורה, להזכיר להם ששלטון הרוב לא אוצר עריצות הרוב. שלא יכולים לפרק את צבא העם ולתת לפרזיטים כמו גפני וגולדקנופף ודרעי שמריחים שהנהיג חלק ולחיץ לעשות פה נזקים לעשורים קדימה''. 


​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C