ערוץ ישיר לדיווח על מפגעים: שירות הוואצאפ של נאות חובב

שירות חדש בנאות חובב: מספר וואצאפ לדיווח על תקלות ומפגעים בשטחי המועצה. ארז בדש, ראש המועצה: ''שירות הוואטסאפ שחנכנו השבוע, הינו שירות נגיש, יעיל ונוח למשתמש''
send whatsapp messsage send FB messsage
ראש מועצת נאות חובב, ארז בדש (צילום: סלי פטל)

המועצה התעשייתית נאות חובב ממשיכה בפעולותיה לחיזוק הבטחון והסדר בשטחי המועצה וחנכה השבוע שירות חדש של פניות למוקד המועצה דרך ה WattsApp. באמצעות השירות החדש יהיה ניתן לדווח על תקלות ו/או מפגעים באזור המועצה בצורה נוחה ויעילה.

כשבוע לאחר אירוע חנוכת מוקד החירום המשולב של מועצת נאות חובב, ממשיכה המועצה בפעולות לחיזוק הביטחון והשירות למפעלים ולמבקרים בשטחה ומציעה בנוסף לאמצעים כיום - פניה למוקד המועצה באמצעות פלטפורמת ה- WhattsApp לדיווח מהיר ונוח. במסגרת השירות החדש ניתן יהיה ליצור קשר עם מוקד המועצה באמצעות המכשיר הנייד או באמצעות לחיצה על לינק יעודי באתר המועצה. בסיום הטיפול בתקלה או המפגע, יקבל הפונה דיווח על פתיחת התקלה ועדכונים לטיפול בפנייה עד לטיפול מלא לפניה וסגירתה.


לפני כשבוע השיקה המועצה התעשייתית נאות חובב, בנוכחות השר לביטחון לאומי, מר איתמר בן גביר, את מוקד החירום של המועצה כחלק מסדרת מהלכים שמובילה המועצה להגברת תחושת הביטחון בשטחי הפארק בהם הצבת מערך מצלמות מתקדם, תוספת כוח אדם, טרמינל בידוק בכניסה, מערך שערים ומחסומים חדש ועודארז בדש, ראש המועצה: "אנו עושים הכל בנאות חובב כדי לאפשר פעילות תעשייתית תקינה ורציפה ללא הפרעות. שירות
הוואטסאפ שחנכנו השבוע, הינו שירות נגיש, יעיל ונוח למשתמש, ללא זמני המתנה ארוכים ומיותרים, מהלך שמהווה אבן דרך נוספת בתהליך שיפור השירות וחיזוק הביטחון והשליטה בנעשה בשטחי המועצה. ניתן באמצעות הפלטפורמה לפתוח קריאות של תפעול שוטף, ממש כמו 106 - תקלות תאורה, תקלות בדרכים ובכבישים, שירותי ניקיון, מפגעים בטיחותיים ועוד. מהלך זהה עשיתי בשנותיי כמנכ"ל מועצה אזורית תמר לפני שנים רבות, והשירות לתושבים ולבאי המועצה השתדרג משמעותית".

כזכור, לפני כשבוע השיקה המועצה התעשייתית נאות חובב, בנוכחות השר לביטחון לאומי, מר איתמר בן גביר, את מוקד החירום של המועצה כחלק מסדרת מהלכים שמובילה המועצה להגברת תחושת הביטחון בשטחי הפארק בהם הצבת מערך מצלמות מתקדם, תוספת כוח אדם, טרמינל בידוק בכניסה, מערך שערים ומחסומים חדש ועוד. 

את המוקד יאייש אגף החירום והביטחון של המועצה האחראי על שמירת הסדר במועצה, על הכנת המועצה והמפעלים להתמודדות עם מצבי חירום שונים וליצירת המשכיות ורציפות תפקודית במועצה. המוקד החדש ישמש למרכז השליטה והבקרה במועצה, לאורך כל ימות השנה ללא הפסקה. כמו כן, למוקד מרכז הפעלה ממוגן אשר ישמש כחמ"ל בשעת חירום ובניהול אירועים מסוכנים.

למספר הוואטסאפ של מוקד מועצת נאות חובב- 054-966-4466
​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C