שוד אכזרי בבאר שבע: ''רעולי פנים פרצו הביתה, התעללו וגנבו''

תושב שכונה א' נשדד באכזריות בביתו בשעה 2:00 לפנות בוקר. ''רעולי פנים היכו אותו, איימו עליו בסכין, רוקנו את הבית, הוא נזקק לאשפוז''
send whatsapp messsage send FB messsage
הפציעות, ניידות משטרת ואמבולנס מד''א בזירת האירוע (צילום: פרטי)

רבים בבאר שבע חוששים מהרגע בו הפורצים לא יחששו עוד לפגוש את דיירי הבתים ויתחיל גל של מעשי שוד אכזריים, כמו במדינות עולם שלישי. הבוקר, שבת, זה קרה: שוד אכזרי בשעה 2:00 לפנות בוקר, בשכונה א' בבאר שבע. ''הדוד שלי חזר מבית החולים, הוא שוהה ליד מיטת אימו המאושפזת שם. רעולי פנים, פרצו ולא ידעו שהוא ישן בפנים. הם איימו עליו בסכין והיכו אותו באכזריות עם קת הסכין. הוא נזקק לטיפול רפואי ולאשפוז''.''הם דיברו ביניהם ערבית והתחילו להכות אותו. הם הצמידו לו סכין לגרון והתחילו לשאול איפה הכסף. הם שדדו מזומנים שהיו בבית ותכשיטים של אימה שלו שהיא מחזיקה שנים רבות. הם פוצצו אותו מכות והפכו את כל הבית''. 
וידאו: ההרס בדירה (צילום פרטי)


''הם  נכנסו דרך חלון המפרסת. ככל הנראה  עקבו אחריו, ידעו שהוא יצא וציפו לבית ריק. הוא פרסם פוסט להתפלל למען אימו, המאושפזת בסורוקה. הם חשבו שהוא לא שם אבל הוא חזר הביתה מאוחר מאוד בלילה כדי להתקלח ולנוח קצת. הגנבים חשבו שהבית ריק, אבל הוא שכב בחדר השינה. כששמע את הפורצים, שאל 'מי שם?' ואז הם תקפו אותו'', מספר אחיינו. 

הפצוע, בבית החולים (צילום: פרטי)

''הם דיברו ביניהם ערבית והתחילו להכות אותו. הם הצמידו לו סכין לגרון והתחילו לשאול איפה הכסף. הם שדדו מזומנים שהיו בבית ותכשיטים של אימה שלו שהיא מחזיקה שנים רבות. הם פוצצו אותו מכות והפכו את כל הבית''. 

''הוא התקשר אליי'', מספר האחיין. ''הגעתי למקום בשעה 2:30 בלילה, בערך 10 דקות אחרי שהפורצים ברחו. אחרי חצי שעה הגיעו משטרה ומד''א. ב-6 בבוקר היגע זיהוי פלילי, שמצאו פריט שעשוי לזהות את הפורצים''.

''פשוט עקבו אחרי מה שהוא כתב בפייסבוק'', מספר אחיינו. ''נראה שהיה להם מידע מוקדם, עקבו אחריו. חשבו שהבית היה ריק''. ''תראו מה עשו לבית!, איזה מדינה, הרסו הכל, פוצצו אותו מכות'', אמרה קרובת משפחה שהגיעה לזירה וראתה את המחזה המחריד''.


​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C