ירה לכל עבר, העלה לטיק-טוק - וקיבל כתב אישום (תיעוד)

מחזיקי הנשק הבלתי חוקי בנגב אוהבים להתפאר במלאי שבידם ברשתות החברתיות ולא תמיד נתפסים. להיתאם אלגרגאוי משגב שלום זה פחות עבד
send whatsapp messsage send FB messsage
היתאם אלגרגאוי יורה (צילום: משטרת ישראל)

ירה, תיעד את עצמו, העלה לטיק טוק - ונעצר. מחזיקי נשק בלתי חוקי בנגב אוהבים להתפאר בכלי הנשק בהם מחזיקים, מתעדים עצמם יורים מעלים לטיק-טוק. ביום ראשון הגישה פרקליטות מחוז דרום (פלילי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום ובקשת מעצר תום הליכים  נגד היתאם אלגרגאוי (28) משגב שלום, בין היתר לאחר שבמספר הזדמנויות החזיק וירה מנשק. 

לאלגרגאוי מיוחסות עבירות של נשיאת והובלת נשק, ירי מנשק חם ועבירות של החזקת סכין והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו.

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד  אלגרגאוי בין היתר לאחר שבמספר הזדמנויות נשא וירה מנשק לעבר החשיכה מבלי לדעת מי נמצא מספר מטרים מולו. 

וידאו: תיעוד חלק ממקרי הירי (מקור: משטרת ישראל)

מכתב האישום שהגישה עו"ד רותם יוחנני הר ציון עולה כי לכל הפחות בארבעה מועדים שונים נשא אלגרגאוי נשק מסוג M16, כאשר הגיע לאזור חולי או לדרכי עפר הכניס מחסנית לנשק, ירה בו ולאחר שירה פרק את הנשק. במקרה נוסף, נשא אלגרגאוי נשק מסוג "קלצ'ניקוב" בעודו נוהג יחד עם אדם נוסף. בשלב מסוים במהלך הנסיעה נטל אלגרגאוי את הנשק הוציא את הקנה מהחלון וירה.


חלק מהירי התבצע בצרורות ובאופן אופקי לעבר החשיכה, בדרכי עבר, מבלי שהמשיב יכול לדעת מי נמצא מספר מטרים מולו. הסרטונים כולם מצאו את דרכם לפלטפורמות חברתיות מפורסמות ונצפו על ידי קהל רחב

בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו"ד רותם יוחנני – הר ציון כי: .. שכן המשיב ביצע ירי חוזר ונשנה ברובי סער שונים, במספר הזדמנויות, כאשר חלק מהירי התבצע בצרורות ובאופן אופקי לעבר החשיכה, בדרכי עבר, מבלי שהמשיב יכול לדעת מי נמצא מספר מטרים מולו. הסרטונים כולם מצאו את דרכם לפלטפורמות חברתיות מפורסמות ונצפו על ידי קהל רחב. מעשיו של המשיב מלמדים על גישה לכלי נשק שונים ולסוגי תחמושת שונים, בלא רשות על פי דין, ובהיעדר המורא של המשיב לעשות בהם שימוש חוזר ונשנה."

לאלגרגאוי מיוחסות עבירות של נשיאת והובלת נשק, ירי מנשק חם ועבירות של החזקת סכין והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו לאחר ששוטרי סיור הבחינו בנאשם יושב בכיסא הנהג ברכב ומסתיר סכין בין רגליו וכאשר נשאל לשמו מסר שם אחר.


​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK