תרומה מרגשת: נגב אקולוגיה שימחה ילדים בפורים

עובדי נגב אקולוגיה חברו לגורמים נוספים על מנת לאפשר לילדים רבים באשקלון, שידם אינה משגת לקנות תחפושת, לחגוג פורים שמח
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: קרדיט - ורד סעדון ואתי סוסן

הלב הרחב של תושבי הנגב: לילדים רבים באשקלון לא הייתה אפשרות לרכוש תחפושת לפורים,  עמותת יג"ל לב ובית הספר נווה דקלים באשקלון קיימו יריד תחפושות לקראת פורים ומאות תחפושות נתרמו למשפחות מעוטות יכולות בעבור מחיר סמלי. עובדי "נגב אקולוגיה", הפועלת מאזור באר שבע, התאגדו יחד ותרמו עשרות רבות של תחפושות חדשות לגמרי שהוצעו למגיעים ליריד. 

בשנתיים האחרונות, מקיימים עמותת יג"ל לב ובית הספר נווה דקלים יריד תחפושות באשקלון, במסגרתו מוצעות תחפושות יד שנייה וראשונה בעבור מחיר סמלי של 10 שקלים ובעת הצורך אף מחולקות בחינם. השנה נרתמו ליריד עובדי חברת "נגב אקולוגיה" ותרמו עשרות רבות של תחפושות חדשות לגמרי באריזותיהן.  

"היוזמה הגיעה מהעובדים שלא יכלו להישאר אדישים למצוקתם של ילדים שנותרים בפורים ללא תחפושת", מסבירה מאיה כהן, סמנכ"לית נגב אקולוגיה, את התרומה החשובה. "לחברת נגב אקולוגיה תפיסה של אחריות חברתית כלפי החברה בקרבה היא פועלת. העובדים התארגנו בתוך ימים וריכזו עשרות רבות של תחפושות חדשות לגמרי לבנים ולבנות. אחר כך שינענו את התחפושות יחד לעמותת יג"ל לב ובית הספר נווה דקלים ואנו שמחים שהן כבר הגיעו למשפחות". 

בעמותת יג"ל לב עושים מאמץ לסייע לכל משפחה וניתן לפנות אליה בטלפון במספר:  052-7044222​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK