לנובו תקים מרכז חדשנות בסייבר בשיתוף אוני' בן גוריון

ישראל זוכה להכרה בינלאומית כמרכז עולמי של תעשיית הסייבר, ובאר שבע היא ביתם של מרכזי מו''פ בתחום הסייבר של מספר חברות טכנולוגיה גלובליות. המרכז ינוהל בשיתוף פעולה בין מומחים מלנובו ואוני' בן גוריון
send whatsapp messsage send FB messsage
מימין לשמאל: פרופ' יובל אלוביץ', ראש מרכז הסייבר באוניברסיטת בן-גוריון; לוקה רוסי, סגן נשיא בכיר ונשיא קבוצת המכשירים החכמים בלנובו, נימה נדב באיאטי, דירקטור ומנהל כללי פתרונות אבטחת סייבר מסחריים בלנובו. צילום: יח"צ לנובו

חברת לנובו הכריזה על הקמת מרכז חדשנות בסייבר של לנובו, בשיתוף מרכז הסייבר של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. המרכז יתמקד בחדשנות בחומרה ואבטחה מעל ומתחת-למערכת-ההפעלה, וכן ישמש כמוקד לפיתוח הדור הבא של פתרונות אבטחה. עם הרחבת תחומי תקיפה לצד העלייה בתחכום של תוקפים וכלי תקיפה כנגד מערכות מחשב של עסקים, ממשלות וצרכנים, חלה עלייה במגוון ובחומרה של איומי הסייבר.

ישראל זוכה להכרה בינלאומית כמרכז עולמי של תעשיית הסייבר, ובאר שבע היא ביתם של מרכזי מו''פ בתחום הסייבר של מספר חברות טכנולוגיה גלובליות. המרכז יאויש וינוהל בשיתוף פעולה בין מומחי הסייבר מלנובו ואוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

"אבטחת מידע עומדת בראש סדרי עדיפויות של מנהלי מערכות מידע כיום", אמר נימה נדב באיאטי, דירקטור ומנהל כללי פתרונות אבטחת סייבר מסחריים בלנובו. "הקמת מרכז החדשנות בסייבר ע"י לנובו, בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן-גוריון, תספק לנו אפשרות ליצירת מוקד עולמי של חדשנות בתחום האבטחה, וגישה ישירה למומחים מובילים בעולם לטובת לקוחותינו. כך נוכל ליצור מוצרים מאובטחים עוד יותר בכל תחומי פעילותנו".

אוניברסיטת בן גוריון - מובילה בתחום הסייבר

"אוניברסיטת בן-גוריון מחויבת למעמדה כמובילה בתחום הסייבר לא רק בישראל, אלא גם בעולם, תוך יישום הידע והמחקר האקדמיים העדכניים ביותר על בעיות מהעולם האמיתי", אמר פרופ' יובל אלוביץ', ראש מרכז הסייבר באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

"כחלק מהחזון, אנו נחושים לחבור לחברות מובילות אשר חולקות איתנו את הערכים והרצון לשמש דוגמה לתעשייה באמצעות חתירה למצוינות וחדשנות בסייבר. משכך, אנו מברכים את לנובו על החבירה אלינו בלחימה הדיגיטלית נגד איומי הסייבר. אנו נרגשים לעבוד יחד במרכז החדשנות בסייבר שהקמנו במשותף, בדגש מיוחד על טכנולוגיות "Zero-trust" והדור הבא של פתרונות אבטחה. עבודת המרכז תהפוך לחלק מסל פתרונות האבטחה של לנובו ותסייע במאמצי חדשנות סייבר עבור לקוחות לנובו".

"הקמת מעבדות לנובו באוניברסיטת בן-גוריון בנגב מעידה על הצלחתנו המתמשכת בשיתוף פעולה עם שותפי מפתח בתעשייה. שיתופי הפעולה של האוניברסיטה עם התעשייה הם עיקרון מרכזי בפיתוח טכנולוגיות ויכולות, והם קריטיים לחיזוק אזור הנגב.” אמר פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK