מוקד וסיירת הביטחון מתחילים לתת עבודה

נתפס החשוד השלישי באירוע הקטטה בסורוקה
send whatsapp messsage send FB messsage
תיעוד מצלמת האבטחה: החשוד מעוכב (צילום: עיריית באר שבע)

מצלמות מוקד הביטחון הצליחו לאתר את החשוד השלישי נמלט מהמקום. כוח של סיירת הביטחון עצר אותו תוך מספר דקות. החשוד הועבר לטיפול תחנת באר שבע של משטרת ישראל.

אחד מהמתפרעים בסורוקה, שהשתתף בקטטה ההמונית אתמול, רביעי, נעצר אחרי שנקלט במצלמות מוקד הביטחון העירוני. סיירים, רכובים על אופנועים, ניגשו את האיש המופתע, שחשב שהצליח להתחמק מהקטטה בלא כלום. במוקד הביטחון העירוני החדיש אמצעים שונים, בהם 3,000 מצלמות הפרוסות ברחבי העיר. החשוד נקלט על ידי אחת מוקדניות. סיירים עיכבו אותו עד לבוא המשטרה.


וידאו: אחד המתפרעים בסורוקה נלכד על ידי הסיירים, אחרי שנקלט במצלמת אבטחה עירונית (צילום: מצלמת אבטחה עיריית באר שבע)
​​​​​​​


''בסיוע האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים מופעלים הכוחות בשטח ונותנים מענה בכל גזרה בעיר. מוקד הביטחון מחובר גם לשאר הכוחות הפועלים בשטחי העיר: משטרת ישראל, השיטור העירוני, הפיקוח ומשמר השכונה וכוחות מג"ב הפועלים בעיר ובסביבתה, כך שנוכל לתת מענה לכל סוג של אירוע בכל רחבי העיר במהירות האפשרית'', מסבירים בעיריית באר שבע.

סיירת הביטחון פועלת בחלוקה לגזרות העיר (פוליגונים). כך, הכוחות יכולים להגיב במהירות לכל פניה. עם זאת, בעירייה מבהירים כי סיירת הביטחון לא מחליפה את משטרת ישראל, השיטור העירוני או מג"ב בטיפול באירועים: ''פריסת הסיירת ושיטת העבודה מסייעת במהירות תגובה ראשונית במקרי חירום ובחיזוק הביטחון האישי במרחב הציבורי בשגרה''.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK