לאחר חקירה סמויה, פשיטת ענק על סוחרי נשק (תיעוד)

משטרת ישראל פשטה הלילה, בתום חקירה סמויה שארכה מספר חודשים, על בתיהם של 12 תושבי הדרום החשודים במעורבות בסחר והחזקת אמצעי לחימה בלתי חוקיים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

פשיטת ענק של המשטרה על סורחי נשק בלתי חוקי בנגב: במהלך הלילה פשטו כוחות ימ''ר ויס''מ נגב ותחנת העיירות, על בתיהם של 12 חוסרי נשק ביישובים תל שבע וחורה.

במסגרת המאבק נגד מחוללי פשיעה בתחום השימוש והחזקה לא חוקית של אמצעי לחימה, ניהלה היחידה המרכזית של מרחב נגב במהלך החודשים האחרונים, חקירה סמויה שבמהלכה שוטרי היחידה להתחקות אחר חשודים המעורבים בהחזקה וסחר של אמצעי לחימה בלתי חוקיים ולאסוף ראיות לכאורה וממצאים כנגדם .

וידאו: פשיטת המשטרה על בתי הסוחרים (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

היום, שלישי, לפנות בוקר, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, פשטו כוחות המשטרה במרחב נגב של המחוז הדרומי בהובלת  ימ"ר נגב ובסיוע שוטרי תחנת עיירות ויחידות יס"מ נגב, יואב, כלבנים דרום ומג"ב דרום, על בתיהם של החשודים ,באזור תל שבע וחורה , כאשר במהלך החיפושים נתפסו תחמושת קליעית, אקדח אירסופט וסכום כסף של  כ-150,000שקלים שעל פי החשד מקורם בסחר באמל"ח. 


''מרחב הנגב יצא לפעילות מבצעית ממוקדת  כנגד חשודים המחזיקים באמצעי לחימה  בלתי חוקיים וזאת במסגרת פעילות רחבה שאנו מבצעים, על פי  קו הפעולה המנחה של המרחב: "מעבר מהגנה להתקפה" על מנת לייצר ביטחון לציבור
עם סיום הפעילות נעצרו  12 חשודים ובסיום חקירתם, ועל בסיס  חומר הראיות לכאורה שנאספו כנגדם, הם יובאו היום בפני בימ"ש השלום בבאר שבע. 

תנ"צ נחשון נגלר , מפקד מרחב הנגב: ''מרחב הנגב יצא לפעילות מבצעית ממוקדת  כנגד חשודים המחזיקים באמצעי לחימה  בלתי חוקיים וזאת במסגרת פעילות רחבה שאנו מבצעים, על פי  קו הפעולה המנחה של המרחב: "מעבר מהגנה להתקפה"
על מנת לייצר ביטחון לציבור, לשים ידינו על עבריינים המחזיקים בנשק בלתי חוקי ועבירות נוספות אשר מסכנות את הציבור במרחב''.
​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK