העובדים הכי טובים: זו נבחרת המצטיינים של סורוקה

מאות מעובדי סורוקה הומלצו על ידי חבריהם לעבודה, כמועמדים לפרס ההצטיינות, כולם בולטים בהישגיהם ובאיכות השירות שהם מעניקים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות סורוקה (שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בית החולים סורוקה פרסם הבוקר, שלישי, את רשימת העובדים המצטיינים, בהם עובדים ותיקים ומי שנושאים בתפקידי רבי אחריות. אלה ששת העובדים שנבחרו:

פרופ' לאוניד ברסקי, מנהל מחלקה פנימית ו', נבחר גם כמצטיין מנכ"ל כללית:
פרופ' ברסקי החל דרכו בסורוקה לפני כ-26 שנים. מנהל מחלקה מוביל ומחויב למטופלים ולצוות, הוביל כמנהל את מחלקת הקורונה בתקופה הקשה ביותר של המגפה. פרופ' ברסקי לקח חלק בפרויקט Soroka Aid של יעוץ  רפואי מרחוק לצוותים באוקראינה הניתן באמצעות אתר ייעודי ואף יצא עם משלחת רופאים מישראל לבית חולים שדה שהוקם שם. 
לצד עבודתו הקלינית והניהולית, משמש גם כיו"ר ועדת התמחות ומוביל את תחום החינוך הרפואי למתמחים בצורה מעוררת השראה. פרופ' ברסקי - דוגמה ומופת לכולנו כאדם, כרופא, כמנהל וכמחנך.

​​​​​​​יוחאי פרץ, סגן מנהל יחידת המחשוב ומערכות מידע:
יוחאי החל דרכו בסורוקה לפני יותר מ-20 שנים. חי ונושם סורוקה. סורוקה עבורו הוא בית ועשייתו מכוונת לכל הבאים בשעריו, צוותים ומטופלים. יוחאי מעורה בכל המתרחש בתחום המחשוב ומערכות המידע ומשמש מקור של ידע לשאר אנשי הצוות ולעמיתיו בבית החולים. יוחאי פעיל בפרויקטים התנדבותיים במסגרת תרומה לקהילה של עובדי סורוקה.

רוחמה אדאף, מיילדת ומדריכה קלינית בחדר לידה:
רוחמה שהחלה דרכה בסורוקה לפני כ-15 שנים, עוטפת במקצועיות וברגישות יוצאת דופן כל יולדת ויולדת, מוערכת מאד על ידי היולדות ומהווה מודל לחיקוי למיילדות החדשות ולמתלמדות בקורסים שהיא מדריכה, תורמת לגאוות היחידה. רוחמה שותפה בפרויקטים לקידום לידה טבעית ומתן שירות ליולדות המתמודדות עם בריאות הנפש. 

משה בנין, עובד משק וניקיון, צוות ה"קומנדו":
משה עובד בסורוקה כ-6 שנים בצוות ה"קומנדו", שעוסק בניקיון יחידות מטופל עם חיידק עמיד, ובכך מהווה שותף פעיל ובלתי-נפרד בהישג של בית החולים במניעת זיהומים. עם פרוץ מגפת הקורונה, אז עוד חששנו לצאת מהבית, משה היה מהראשונים להתנדב ולעבוד במחלקת הקורונה, ורתם אחריו את יתר הצוות.

אלנה משקיט, יועצת גנטית ואחראית על צוות היועצים הגנטיים במכון לגנטיקה:
אלנה החלה דרכה בסורוקה לפני כ-11 שנים. אלנה מסורה באופן יוצא דופן, עם יחס מדהים למטופלים, הרבה מעבר לנדרש ולמקובל, מגלה מיומנות מקצועית מעולה. אהובה ומוערכת על ידי כל צוות המכון הגנטי ללא יוצא דופן. מצוינת, מקצועית ואנושית.

מרינה סלבוצקי, אחות ראש צוות במחלקת אורתופדיה ב':
מרינה החלה דרכה בסורוקה לפני כחמש שנים. מסורה מאוד למטופלים, מזהה מצבי קיצון ומונעת הידרדרות במצב המטופל ויודעת לגייס שיתוף פעולה גם ממטופלים עם היענות ירודה לטיפול. אמפטית מאד לעמיתיה ומשמשת כאמא למחלקה, ויודעת לומר את המילים הנכונות ובזמן הנכון. 


ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה: "זו הזדמנות של בית החולים להוקיר את העובדים המהווים דוגמא ומודל לחיקוי בתחומי עיסוקם. עובדות ועובדים, שמעבר למצוינות האישית, מייצגים את רוח המצוינות בסורוקה, את המשפחתיות והלכידות שלנו, ואת אלפי העובדות והעובדים המסורים, שהם המרכיב החשוב והמשמעותי ביותר בהצלחה שלנו במימוש השליחות למען תושבי הנגב". ​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK