הותר לפרסם: ברכאת אבו עסא מאום בטין - חשוד באונס האכזרי בגדרה

פרץ לבית ואנס חד הורית לעיני בנה בן ה-4: נמצאה התאמת DNA מזירת האונס, לזה של החשוד, בן 22 מהיישוב אום בטין, שנעצר יחד עם בני משפחתו. הוועד הצלת הנגב: ''התרענו שזה יגיע גם למרכז''
send whatsapp messsage send FB messsage
החשוד בכניסה לבניין בו אירע האונס (צילום ללא קרדיט, פורסם ברשתות, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ברכאת אבו עסא, בן 22 מהיישוב אום בטין, הוא החשוד העיקר באונס אכזרי של אם חד הורית בגדרה. הוא פרץ לבית ואנס את האישה לעיני בנה, שניסה כל העת למנוע את המעשה הנורא.  חוקרי המז''פ מצאו התאמה מלאה בין ה-DNA בזירת האונס לזה של החשוד.

החשוד טוען לחפותו וכי כלל לא היה בזירת האירוע. הוא מכחיש כל קשר למעשה, זאת למרות ההתאמה המלאה בממצאי ה-DNA. 

השבוע התחושות בשכונת גולדה בגדרה, בה התרחש האונס המזוויע, קשות ביותר. התושבים חוששים כי כמו במקרים אחרים, האנס יישפט למאסר מקל יחסית וישתחרר אחרי תקופה קצרה. התושבים מבקשים כי הוא יישםט בכל חומרת הדין ויקבל את העונש הכבד ביותר מערכת המשפט תתייחס למעשה כפיגוע לכל דבר. 


''שלא תתבלבלו לרגע, בין האונס של הילדה בת ה-10 אשר הסתיים בעונשים מגוחכים, בין המטריד הפדופיל בן ה70 ששוחרר לביתו, בין האלימות המינית בפזורה וההטרדות המיניות בבאר שבע ובין האירוע הנוכחי עובר קו מחבר מאוד ברור''.

''מובלעות של פבאלות לא חוקיות אשר מתחילים להקיף את העיר גדרה בחיזוק של ענישה מגוחכת הן אותן התופעות שהתחילו בדרום ועכשיו בדרך אליכם''.


הוועד להצלת הנגב: ''קו הפרוטקשן מתקדם צפונה, כך גם יתקדם קו הפשיעה הלאומני פלילי'' 

הוועד להצלת הנגב פרסם תגובה: ''הוועד קם במטרה להעלות את המודעות למשבר בנגב ולזעוק את זעקת תושבי הנגב אשר חיים במשבר של חוסר משילות ומתבטא בפשעים פליליים ולאומניים''.

''תמיד זעקנו שמדיניות ההתעלמות תעלה לנו ביוקר, כפי שמדינת ישראל הזניחה תחילה את החוק בישובים הבדואים בשיטת "תנו לערבים לפתור את הבעיות בינם לבין עצמם" וקיבלה בתמורה חממות פשיעה שזולגת היום לכל הנגב, כך גם גישת ההזנחה של הנגב לאט לאט תמשוך צפונה לכל המדינה''.

''כפי שראינו שלאט לאט קו הפרוטקשן מתקדם צפונה, כך גם יתקדם קו הפשיעה הלאומני פלילי''. 

''לצערנו בסוף שבוע שעבר חטפנו את זה בצורה של אירוע אונס מזעזע בעיר גדרה, באותו האירוע עבריין שפל חלאת המין האנושי התפרץ לביתה של אם חד הורית ואנס אותה באכזריות אל מול ילדיה''.

''שלא תתבלבלו לרגע, בין האונס של הילדה בת ה-10 אשר הסתיים בעונשים מגוחכים, בין המטריד הפדופיל בן ה70 ששוחרר לביתו, בין האלימות המינית בפזורה וההטרדות המיניות בבאר שבע ובין האירוע הנוכחי עובר קו מחבר מאוד ברור''.

''מובלעות של פבאלות לא חוקיות אשר מתחילים להקיף את העיר גדרה בחיזוק של ענישה מגוחכת הן אותן התופעות שהתחילו בדרום ועכשיו בדרך אליכם''.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK