''ניסו לחטוף אותנו'', ''חשוד עוקב אחרי'' - לילה חריג בנגב

צעירה שנסעה עם אחותה הקטנה והחליטה לקצר את הדרך, נקלעה לאירוע חריג. צעירה אחרת הזעיקה רבש''צים אחרי שהבחינה בחשוד עוקב אחריה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: דוברות המשטרה

לילה של אירועים חריגים בנגב: צעירה שנסעה עם אחותה הקטנה ברכב הזעיקה את המשטרה אחרי שלטענתה חשודים ניסו לחטוף אותה. זמן קצר לאחר מכן, נערה אחרת דיווחה כי חשוד עוקב אחריה. 

כוחות משטרה רבים הוזנקו לזירות האירוע. מחקירה שנפתחה בתחנת אופקים עולה כי הצעירה שנסעה בדרך השדות יחד עם אחותה הקטנה ברכב נקלעה לפעילות מבצעית של יחידה מיוחדת, אשר הייתה עסוקה בטיפול באירוע חריג באזור אשר כלל מעצר חשודים באירוע פלילי ולא הותקפה כפי שסברה. מפקד תחנת אופקים סנ"צ ניבי אוחנה עדכן את הצעירה ומשפחתה בדבר ממצאי החקירה.


לפי הדיווח, במהלך נסיעה של תושבת המועצה מכיוון צאלים לפריגן, נחסם רכבה על ידי שני כלי רכב מהם יצאו מספר חשודים שהחלו לרוץ לכיוון רכבה. התושבת גילתה תושיה רבה: המשיכה בנסיעה ובמקביל יצרה קשר עם רבש״צ הישוב שחבר אליה במהירות והחזיר אותה הביתה בבטחה
במועצת אשכול מהירו להוציא הבהרה: לדברי המועצה, לפי הדיווח, במהלך נסיעה של תושבת המועצה מכיוון צאלים לפריגן, נחסם רכבה על ידי שני כלי רכב מהם יצאו מספר חשודים שהחלו לרוץ לכיוון רכבה. התושבת גילתה תושיה רבה: המשיכה בנסיעה ובמקביל יצרה קשר עם רבש״צ הישוב שחבר אליה במהירות והחזיר אותה הביתה בבטחה. הוגשה תלונה במשטרה והתברר כי נקלעה למארב משטרתי לסיכול פעילות פלילית.

במקרה השני, נערה בת 17 הבחינה באדם חשוד שעוקב אחריה באזור כיכר הפתחה. היא תקשרה לאמה, שדיווחה לרבש״ץ מיידית. שני רבשצים הגיעו למקום במהירות, עצרו את החשוד והזעיקו את המשטרה והחיילים. החשוד נעצר ונחקר במשטרה.

''חשוב לנו לחזק את אופן הפעולה הנכון בשני המקרים ולחדד מספר דברים'', אומרים במועצת אשכול. ''יש לשמור על עירנות בכלל ובנסיעה בדרכים צדדיות בפרט. אם אתם מעורבים באירוע חריג דומה בזמן נסיעה- לא לעצור את הרכב ולהמשיך בנסיעה לשמור את מספר מוקד אשכול בחיוג מקוצר ולדווח למוקד/ לרבש״ץ / למשטרה על כל אירוע חריג. מצלמות ברכב יכולות לסייע בתהליך החקירה''.
​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK