אימה בכבישי הנגב: תאונות בשרשרת, בגלל ערפל

בוקר של תאונות קשות ברחבי הנגב: צוותי כיבוי והצלה הוזעקו לטפל בשורת תאונות שהתרחשו בזו אחר זו
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: תיעוד מבצעי כיבוי והצלה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בוקר של תאונות בנגב: הערפל הכבד גרם לשורת תאונות קשות, בזו אחר זו. כוחות כיבוי והצלה הוזעקו לטפל במספר זירות קשות.

בשעה 5:08 התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 80 בין צומת 'תל ערד' ליישוב 'סוסיא' כאשר בזירה מעורבים משאית המובילה עפר ורכב הסעות, מהמקום פונו שלושה פצועים במצב קל. 

בשעה 6:52 התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 31 סמוך למחלף נבטים, כאשר בזירה יש מעורבות של אוטובוס ושני כלי רכב ובמקום היה לכוד. עם הגעתם פעלו הצוותים לחילוץ הלכוד בעזרת כלי חילוץ הידראוליים כשגורמי הרפואה הגדירו את הלכוד במצב 'קשה'.

צילום: תיעוד מבצעי כיבוי והצלה

בשעה 7:19,  במקביל לתאונת דרכים בה הצוותים פעלו, צוות נוסף שהיה בדרכו לאירוע זיהה תאונת דרכים נוספת בכביש 80 בכניסה ליישוב 'כסיפה' כשבמקום מעורכים שני כלי רכב האחד פרטי והשני רכב הסעות. במקום היה פצוע שמצבו הוגדר במצב 'קל'.

בשעה 8:09  התקבל דיווח נוסף על תאונת דרכים בכביש 31 סמוך למחלף נבטים כאשר במקום יש מעורבות של שבעה כלי רכב כשאחד מהם הוא רכב היברידי צוותי כיבוי והצלה שהגיעו למקום פעלו בזירה בדליפת דלק ושמן שהיו במקום וסיכנו את משתמשי הדרך. במקום היו מספר פצועים שמצבם הוגדר: אחד 'קשה' שלושה 'בינוני' ואחד במצב 'קל'.

צילום: תיעוד מבצעי כיבו והצלה​​​​​​​

בנוסף, הצוותים ביצעו סריקות מקיפות לשלילת הימצאות לכודים וניתוק למקורות אנרגיה בכלי הרכב המעורבים בכלל הזירות.

רשף אסף שבת מפקד המשמרת: "עם שעות הבוקר התקבלו דיווחים רבים על מספר מוקדים במקביל כשצוותי החילוץ יחד עם גורמי הרפואה מטפלים בכלל הזירות. אנא סעו בזהירות והיו ערניים על הכביש ובפרט בערפל כבד שכזה בכדי שתגיעו ליעדכם ולמשפחותיכם בשלום".​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK