הנהג ששיגע את המשטרה מעולם לא הוציא רישיון

הוא נהג להתחמק מהשוטרים בפניות פרסה מסוכנות, נהג תחת השפעת סמים ורכבו בכלל היה מיועד לפירוק
send whatsapp messsage send FB messsage
פרסה נגד כיוון התנועה (צילום מסך, ללא קרדיט)

נהג משתולל שיגע את המשטרה, עד שנעצר: ב-6 לנובמבר, 22,  שוטר תנועה מתחנת באר שבע קרא לנהג רכב לעצור לבדיקה שגרתית באזור צומת חטיבת הנגב. נהג הרכב לא נשמע להנחיית השוטר וביצע במקום פניית פרסה כנגד כיוון התנועה, באופן מסכן חיים ונמלט.

כעבור מעט יותר מחודשיים, ב-8 בינואר, זוהה הרכב בשנית, על ידי אותו השוטר ונהג הרכב פעל באותו דפוס נהיגה וברח נגד כיוון התנועה וסיכון משתמשי הדרך.

וידאו: תיעוד הנהיגה המסוכנת (ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27א')

בתחנת באר שבע נפתחה חקירה בה נודעה זהותו של החשוד, תושב הפזורה כבן 37, אשר אותר ונעצר הלילה בידי בלשי תחנת באר שבע בשכונה ד' בעיר בשעה שנהג באותו רכב איתו על פי החשד ביצע את המיוחס לו.

עם מעצרו, עלה מבדיקת השוטרים כי לא הוציא רשיון נהיגה מעולם ופסול נהיגה למשך 3 שנים והרכב נמצא תחת הורדה מהכביש של משרד הרישוי לצורכי פירוק. 

החשוד הובא היום בפני בימ"ש השלום בבאר שבע בחשד לסיכון חיי אדם בנתיב תעבורה, אי ציות להוראת שוטר, חשד לנהיגה תחת השפעת סמים.


​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK