התאחדות התעשיינים נגד סיפוח נאות חובב לבאר שבע

ד''ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים ויו''ר נשיאות המעסיקים והעסקים התייחס ליוזמת הסיפוח של נאות חובב לשטח שיפוטה של באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
ד''ר רון תומר (צילום: התאחדות התעשיינים)

''אנו תומכים בשמירת העצמאות המוניציפאלית של נאות חובב״, כך הצהיר ד״ר רון תומר בפתח כנס ״שיתופיות יוצרת קיימות״'' בנאות חובב. האמירה מגיעה על רקע תוכנית עיריית באר שבע לספח את המועצה לשטח השיפוט שלה ונוכח כניסתה של הממשלה החדשה. 

כנס מקצועי התקיים השבוע במרכז המבקרים בנאות חובב, בשיתוף עם המועצה המקומית התעשייתית נאות חובב ומכללת שבירו ובהשתתפות התאחדות התעשיינים מרחב דרום. הכנס התמקד בסוגיות של קיימות ואיכות הסביבה נוכח האתגרים האקולוגיים עמם מתמודדות חברות ההייטק והתעשייה בדרום.

​​​​​​​ארז בדש, ראש מועצת נאות חובב: "התכנסנו כאן ראשי ערים, תעשיינים, אנשי אקדמיה, סביבה ונציגי ציבור כדי לייצר שיח משותף ותמהיל מעשי המשלב מחקרים ופיתוחים חדשניים המתאימים לאתגרי קיום תעשייה תומכת, התיישבות לצד ולא על חשבון הסביבה".


ד״ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים ויו״ר נשיאות המעסיקים והעסקים, נשא דברים בפתח האירוע וניצל את הבמה להתייחס ליוזמת הסיפוח של נאות חובב לשטח שיפוטה של באר שבע. 

״אנו תומכים בשמירת העצמאות המוניציפאלית של נאות חובב״, אמר באירוע ד״ר תומר, ״המודל הייחודי של המועצה מוכיח את עצמו. נאות חובב היא מופת לפיתוח תעשייה בת קיימה, קידום כלכלה מעגלית ואיפוס טביעת רגל פחמנית. על כן, בייחוד לאור המקצוענות הגבוה שהתפתחה פה לאורך השנים ולאור הצרכים הייחודיים של התעשייה באזור שמשרתת את החוסן הלאומי של כולנו, ישנה חשיבות עצומה בשמירה על עצמאות המועצה ועלינו לא להסכים לאיחוד עם הרשויות האחרות באזור. בעוד בעולם מודל מסוג זה תופס תאוצה, בישראל אנו רואים מגמה הפוכה של דחיקת התעשייה על ידי מגורים. האיחוד המבוקש מסכן את המשך התעשייה באזור ואת העצמאות היצרנית שלנו״. 


​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK