חמישה בדואים חטפו אדם, תכננו לבקש כופר על חייו

הותר לפרסום: בשעות האחרונות שוטרי מחוז דרום פעלו במצוד אחרי 5 חשודים שנעצרו בעקבות חשד לחטיפה של גבר בן 22
send whatsapp messsage send FB messsage
זירת המעצר (צילום: משטרת ישראל)

בשעות הלילה (בין ראשון לשני) התקבל דיווח במשטרה אודות חטיפת גבר תושב מזרח ירושלים בידי מספר חשודים וקיים חשש ממשי לחייו.

עם קבלת הדיווח נערכה הערכת מצב של ממ"ר אילת נצ"מ משה פינצי ובמקביל החלו שוטרי מרחב אילת בניסיונות איתור, כאשר בדיווח שהתקבל נודע למשטרה כי החטוף מתגורר באילת. במסגרת המאמץ החקירתי והמודיעיני, הופעלו אמצעים טכנולוגים ויחידות מיוחדות במטרה לאתר את החטוף במהירות האפשרית ולסיים את האירוע ללא נפגעים. 

כאמור, בפעילות חוצה תחנות של המחוז ובשילוב זרועות, לפני זמן קצר הצליחו שוטרי המחוז הדרומי מיחידת יואב ותחנת ערוער, לאתר את הרכב בו מוחזק לכאורה החטוף באזור אבו תלול שבגנב.

וידאו: תיעוד המרדף (משטרת ישראל)
​​​​​​​

 
עם איתורו של הרכב המדובר ורכב נוסף שהיה מעורב, הוקמו מחסומים ובוצע מרדף במהלכו ניגחו החשודים ניידת משטרה וגרמו לפציעה קלה של שני שוטרים (הופנו לקבלת טיפול רפואי). היערכות מקצועית הביאה לעצירה של שני כלי הרכב החשודים בשטח עפר באזור הפזורה הבדואית, כאשר רכב אחד התהפך (ללא נפגעים) והרכב השני נעצר. במהלך המעצר חולץ החטוף שהיה חבול ונעצרו 5 חשודים במעורבות בחשד לחטיפה.

מבדיקה ראשונית עולה כי החטוף הוחזק מספר שעות במטרה לדרוש כופר על רקע חוב כספי ופעילות פלילית בה מעורבים החשודים.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK