חברת דן חנכה מוסך מרכזי - בבאר שבע

המוסך, אחד הגדולים של החברה, יעניק שירות לצי הרכב של החברה בדרום, על כל סוגיו: חשמלי, גז ודלק
send whatsapp messsage send FB messsage
מבט אל המוסך הענקי (צילום: חברת דן)

חברת דן חנכה מוסך חדש ברחוב הבדיל, באיזור התעשייה בבאר שבע. המוסך צפוי להיות אחד המרכזיים והגדולים בישראל בכלל ובדרום בפרט, וישרת אוטובוסים ומשאיות ורכבים כבדים של כלל החברות בישראל. המוסך ייתן שירות לכל האזורים בין קריית גת ועד אילת. 

במוסך יועסקו למעלה מ-30 עובדים במגוון המקצועות ומספר תאי העבודה יעמוד על 32, לרבות תאי עבודה למפרקיות, אוטובוסים חשמליים, ואוטובוסים שמונעים בגז (CNG).  המוסך יספק גם שירותי דרך עם שלוש ניידות שירות, בכיסוי של חצי מדינה ושירות של 24/7. 

צילום: חברת דן

מנהל המוסך הוא שאול מחרז, תושב צוחר (עוטף עזה), עם וותק של 48 שנים בענף הרכב, בין היתר עבד בקונצרן וולוו הבינלאומי במשך עשרות שנים, וניהל מרכזי שירות ולוגיסטיקה.  בהקמת המוסך החדש הושקעו כ-10 מיליון שקל, שטח המוסך 8,000 מ"ר מתוכם 5,000 מ"ר מקורים.  המוסך יטפל בכל סוגי הרכב הכבד: בנזין, גז, חשמל, מנופים ומערבלי בטון. 

סביש שמואל, מנכ"ל חברת האחזקה בקבוצת דן: ''המוסך בבאר שבע הוא גאווה שלנו כקבוצת תחבורה ובמיוחד בדרום. החזון שלנו הוא להיות נותני השירות הגדולים ביותר בישראל בכלל ובדרום בפרט, בכל הקשור לאוטובוסים ורכבים כבדים. המוסך הוקם על פי סטנדרטים גבוהים ובתקינה בינלאומית. כל העובדים יהיו תושבי הדרום וזאת רק ההתחלה. נמשיך ונגדל בהמשך''.  
​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK