אברהם מימון נבחר ליו״ר מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים

ברמה המקומית, יפעל מימון להעצים את שיתופי הפעולה עם השלטון המקומי והרשויות על מנת לפתור סוגיות בתחום הארנונה, כיבוי האש וסוגיות נוספות בהן נתקלים התעשיינים יום יום
send whatsapp messsage send FB messsage
אברהם מימון, יו״ר מרחב דרום הנכנס וד״ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים. (צילום: יח''צ)

התעשיין אברהם מימון, מנכ״ל ומייסד קבוצת מימון בבעלותה המותגים המובילים: תבליני מימון, מימונ'ס אפיה, אקסטרה רייס אפ, בלובריז ותבליני ביטון יוחאי, נבחר פה אחד ליו״ר מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים.  מימון עמד בראש החברה מאז הוקם המפעל הראשון בשנות השמונים, ושימש כחבר הנהלת מרחב דרום מזה 3 שנים. 

תבליני מימון החלה את פועלה בשנת 1922 בתוניס, ובישראל החלה את דרכה כחנות באר שבעית קטנה בשנות החמישים. מאז, הקים אברהם מימון את המפעל המפורסם שנהיה סמל לצמיחה ולהתפתחות של התעשייה הדרומית והרחיב את פעילות החברה לקטגוריות נוספות. 

מימון יחליף את אמיר הדס, מנכ״ל מפעל תעשיות מחזור צמיגים (ת.מ.צ) אשר השלים כהונה כפולה של 4 שנים בתפקיד. במהלך כהונתו התווה הדס את העקרונות המנחים והיעדים האסטרטגיים של מרחב דרום ופעל בשיתוף פעולה הדוק עם מנהלי המרחב, ביניהם מנהלת מרחב דרום הנוכחית, דנה שדה אופיר. הדס שם דגש על קשר בלתי אמצעי עם התעשיינים, ייצוג אמיתי ובלתי מתנצל של אתגרי התעשייה הדרומית מול גורמי שלטון מקומיים וארציים, סיוע בעתות חירום ביטחוניים ופעולה עיקשת להסרת חסמים בירוקרטים וייצור תמריצים לתעשייה בדרום. 

במהלך כהונתו יתמקד מימון בשלושה צירי פעולה מרכזיים, ארצי, מקומי ופנים-ענפי. הוא ישקוד על הקמת פורומים מול הגופים הרלוונטיים לטובת הסרת חסמים רגולטורים וייעול תהליכים בירוקרטיים לכלל העסקים בישראל ברמה הארצית, קיצור משך ההמתנה להיתרים שונים ויוזמה והטמעה של מסלול ירוק לעסקים. 

ברמה המקומית, יפעל מימון להעצים את שיתופי הפעולה עם השלטון המקומי והרשויות על מנת לפתור סוגיות בתחום הארנונה, כיבוי האש וסוגיות נוספות בהן נתקלים התעשיינים יום יום. מטרה חשובה לא פחות עבורו, היא יצירת קהילה מגובשת של תעשיינים בדרום המשתפים פעולה למען שגשוג התעשייה באזור.

אברהם מימון, יו״ר מרחב דרום – התאחדות התעשיינים: ״אני מודה לתעשיינים על הבחירה בי. כמי שמכיר מקרוב את האתגרים לאורך עשרות שנים של פעילות תעשייתית במרחב, אני מגיע לתפקיד מלא מוטיבציה לשנות את המציאות היום יומית שאנו מתמודדים עמה. אני מחכה לעבוד בשיתוף פעולה עם צוות המרחב המעולה בהובלתה של דנה שדה אופיר ובעיקר עם מאות התעשיינים בדרום. חשוב לי שידע כל תעשיין באזור כי דלתי פתוחה בפניו ואני רואה לעצמי חובה ראשונה במעלה לייצג אותו ולסייע לו״.

דנה שדה אופיר, מנהלת מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים, בירכה את מימון על בחירתו: "אברהם מימון הוא חבר בולט בהנהלת במרחב מזה שנים, הוא תעשיין ומנהיג בכל רמ״ח איבריו והוא רואה חשיבות מיוחדת במשימה הציונית של קידום התעשייה הדרומית. מימון הוא מנהל מנוסה ושקול המכיר את האתגרים עמם מתמודדת התעשייה במרחב ויודע מה נדרש על מנת להתמודד עמם. אני מודה לו על ההירתמות שלו לתפקיד חשוב זה ובטוחה כי יחד ננווט את התעשייה הדרומית בכיוון הנכון״.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK