הלם וכאב: ''האימא של החתולים משכונה ג''' נפטרה במפתיע

טלי קמינצקי ז''ל, בת 38, הייתה מאכליה מאות חתולי רחוב בשכונה ג' והקדישה את חייה להצלת בעלי חיים. היא הותירה אחריה בעל ושני ילדים - ומאות בעלי חיים שמתגעגים אליה ולא מבינים מה קרה
send whatsapp messsage send FB messsage
הלם וכאב: ''האימא של החתולים משכונה ג''' נפטרה במפתיע טלי קמינצקי ז''ל (צילום רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

כאב גדול בשכונה ג' ובקרב אוהבי החתולים בבאר שבע: טלי קמינצקי, מתנדבת שהקדישה את חייה לטיפול, האכלה והצלה של חתולי רחוב, נפטרה במפתיע ביום שישי  והובאה למנוחות אתמול, ראשון, בבית העלמין חדש בבאר שבע. טלי הייתה מוכרת בקרב הקהילת מאכילי החתולים בבאר שבע והייתה מאכלים למעלה מ-200 חתולים בשכונה ג', בה התגוררה. מתנדבים, שלא עיכלו את הבשורה המרה, אומרים לנו הבוקר, כי ראו מחזות קורעי לב של חתולי רחוב שממתינים לה ולא מבינים מה אירע.

בעמוד הפייסבוק שלה לא היה צילום משל עצמה, אלא צילומי בעלי חיים שהצילה: תינוקי מחפש בית, בובה מחפשת משפחה, צילומי כלבים וחתולים נטושים או שאבדו והגיעו לפינת ההאכלה שלה בשכונה ג'. היא הייתה יודעת מי חתול בית אובד ומי חתול רחוב, מדווחת לחבריה במי טיפלה ואיך. דואגת גם לכלבים נטושים ואובדים, הכל בהתנדבות ובמסירות אין קץ.

חברתה ליז נורל סיפרה: ''טלי קמינצקי הייתה חברה אהובה, אחות בלב ובנפש.  כולנו מוכי הלם ולא מעכלים. הדמעות לא מפסיקות. אישה בת 38, הותירה אחריה בעל ושני ילדים. הייתה בה אהבה טוטאלית, נאמנות, נתינה כלפי משפחתה, הקניית ערכים של חמלה, רגישות, נתינה לחתולים ולכלל בעלי החיים. ילדיה אהבו חיות וטיפלו בהן כמותה בנאמנות בבית , כולל חתולי אומנה שנותרו בבית ומחכים לבית משלהם''. 

צילום: רשתות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'


''טלי האכילה מידי יום, כשבעלה מסייע בידה,  220 חתולי רחוב  בבאר שבע, שתלויים בה ומחכים לה שתגיע להאכיל ונותרו יתומים גם כן''.

''היא חילצה והצילה מאות חתולים, בהם חתולים פצועים וחולים, ששיקמה בביתה או שלחה למרפאה. היא דאגה לעיקורים וסירוסים של מאות חתולים. מצאה לעשרות חתולים בתים ובזכותה המון חתולים חיים חיי בריאות, רווחה ואושר בבית חם ואוהב. עשתה זאת לבד, בנחישות ומסירות''.

אחד מהזרים הרבים שהונחו על קברה (צילום גולשים / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

''בבית מחכים לה ומתגעגעים המשפחה החתולים צו'צה הקשישה, מייסי,ג'וני הכלב הקשיש, שני חתולי אומנה: ג'רי ופישפש
שמרגישים את חיסרונה ומחכים לה כמונו שתשוב''

''היא הותירה אחריה צוואה לאהוב, לתת, להעניק לחסרי ישע וקול מוכי הלם,כאב שיברון לב וצער יהי זכרך ברוך אהובה''.
''כעת את משוחררת מכל כאב פיזי וחולי ,נחה על כנפי המלכים שיעלו אותך לגן עד'ן''.

חברתה שגיא מאירי כתבה: ''כל הנפשות שהצילה, שטיפחה, שסייעה לקיים… יהיו לה לזכות למעלה כאשר היא תידרש לתת את הדין מול בורא עולם….''

ורד אבני כתבה: ''את טלי אני מכירה מהשכונה, אישה עם לב ענק וחוכמה גדולה שהלכה לעולמה בטרם עת. עצוב, כואב ובלתי נתפש. תנחומים לילדיה ולמשפחתה. יהי זכרה ברוך!''.

יהי זכרה ברוך!

​​​​​​​


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  [email protected]

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK