'' הבאנו לידי ביטוי את כאבן של נשים נפגעות אלימות''

ורד ששון - יועצת ראש העיר באר שבע לקידום מעמד האישה, הייתה בין המשתתפות באירוע מרגש ועוצמתי בבית הנשיא
send whatsapp messsage send FB messsage
ורד ששון - יועצת ראש העיר באר שבע לקידום מעמד האישה. צילום: איגוד היועצות לקידום מעמד האשה ברשויות המקומיות בישראל

הבוקר, רביעי, נערך בבית הנשיא אירוע לציון יום המאבק הבינלאומי לאלימות כלפי נשים, ביוזמת איגוד היועצות לקידום מעמד האישה.  

''הבוקר,לצד הכאב אודות נפגעי פיגוע הטרור בירושלים , ובעודנו עוסקות במניעת אלימות, הבאנו לידי ביטוי את כאבן של נשים נפגעות אלימות באמצעות תערוכת צילומים ארצית אותה ערכו היועצות לקידום מעמד האישה ברחבי הארץ.ֶ יחד השמענו את עוצמתן ואת הקריאה לעשות ככל שניתן  באמצעות הסברה ומניעה על מנת למגר את התופעה'', אומרות חברות באיגוד היועצות לקידום מעמד האשה ברשויות המקומיות בישראל.

צילום: דוברות בית הנשיא

''אנו מודות לנשיא יצחק הרצוג  ולרעייתו מיכל על שפתחו לנו את ביתם ואפשרו לאירוע מרגש זה חיים . תודה לכל היועצות לקידום מעמד האישה ברחבי הארץ על עשייתן המופלאה והמקצועית היום יומית ותודה לכל השותפות שלנו בדרך''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK