בית הספר שיקדם את החינוך בנגב

אוניברסיטת בן גוריון חנכה בית ספר לחינוך, שמטרתו לקדם את מערכת החינוך בכלל ישובי הנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
בית הספר שיקדם את החינוך בנגב צילום: דני מכליס, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

בית הספר לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון בנגב יצא לדרך. בית הספר החדש צפוי ליישם תפיסת הכשרה מתקדמת, המותאמת למגוון האוכלוסיות בנגב, על בסיס מחקר אקדמי עדכני, מתוך כוונה  לקדם את מערכת החינוך ברחבי הנגב. 

כחלק מחזונה להנגיש את עולם האקדמיה לאוכלוסיית הנגב יסדה אוניברסיטת בן-גוריון בנגב את בית-ספר לחינוך. אירוע השקתו התקיים במעמד נשיא האוניברסיטה פרופ' דניאל חיימוביץ ובנוכחות אנשי ונשות חינוך מכל הארץ.

שיתוף הפעולה בין מרכיבי בית הספר לחינוך צפוי להניב תוכניות לימודים חדשות, לקדם שיתופי פעולה מחקריים ולפתח את תחום הכשרת המורים. על-פי התוכנית, שילוב היחידות השונות והוספת תקנים של חוקרות וחוקרים מעולים, שעיקר מחקרם הוא הכשרת מורים ולמידה, יקדמו את הפעילות המחקרית, יעשירו את הקהילה מבחינה אינטלקטואלית, ויאפשרו פיתוח תארים מתקדמים רלוונטיים. 

"אנחנו שמחים ושמחות על הקמת בית הספר לחינוך שהתאפשר בזכות הרצון הטוב ושיתוף הפעולה בין המחלקה לחינוך, התוכנית להוראת המדעים והיחידה לקידום המקצועיות בחינוך (הכשרת מורים) באוניברסיטה", אמרה  פרופ' תהילה קוגוט, ראשת בית הספר לחינוך.

אירוע השקת בית הספר נערך אתמול, שני, בנוכחות צמרת האוניברסיטה ובעלי תפקידים במוסד החדש,  לצד אנשי ונשות חינוך מכל הארץ.

נשיא האוניברסיטה, פרופ' דניאל חיימוביץ, הרקטור פרופ' חיים היימס, ודיקן הפקולטה למדעי הרוח והחברה, פרופ' דוד וטשטיין נשאו דברי ברכה. במהלך האירוע התקיים פאנל מומחים בנושא יחסי הגומלין שבין מחקר אקדמי והשדה החינוכי, בהנחיית סגנית בית הספר לחינוך, פרופ' הללי פינסון. 

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK

כתבות נוספות למקרה שפספסת...