אנס קטין במשך שנתיים

הותר לפרסם כי יהודה סבג, בן 21 מאופקים, נאשם כי במשך שנתיים אנס קטין. בשל מסוכנותו, הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Photo by Kindel Media from Pexels

הותר לפרסם כי פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום, נגד יהודה סבג, בן 21 מאופקים, בגין עבירות מין שביצע בקטין.

מכתב האישום שהגישה עו"ד רותם חזן עולה כי במשך כשנתיים נהג סבג להיפגש עם הקטין, במקומות שונים. במהלך המפגשים בין השניים ביצע סבג בקטין עבירות מין, וזאת למרות שהקטין בחלק מהמקרים סרב.

לנאשם יוחסו ריבוי עבירות של מעשי סדום בנסיבות אינוס, גרם מעשי סדום בנסיבות אינוס, ומעשים מגונים בנסיבות אינוס כלל העבירות בוצעו בקטין מתחת לארבע עשרה שנים אף בהסכמתו.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים, שהוגשה במקביל, צוין כי: "לאור אופי העבירות המיוחס ונסיבותיהן המצביעות על המסוגלות של המשיב, שמנצל את פער הגילאים בינו לבין הקטין, לא ניתן לתחום את מסוכנותו של המשיב כלפי הקטין נפגע העבירה בלבד ונדמה כי הוא מסוכן כלפי כלל הקטינים".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK

כתבות נוספות למקרה שפספסת...