באר שבע: הנחה בארנונה למפקדי מילואים. אלה התנאים

מפקדי המילואים המתגוררים בבאר שבע ייהנו מהנחה בארנונה - בתנאים ובהגבלות מסויימות. בבאר שבע הוחלט להעניק את הפטור מרבי שמאפשרת המדינה
send whatsapp messsage send FB messsage
אישור צו הארנונה בישיבת המועצה (צילום: דני בלר)

בשורה למפקדי מילואים פעילים בצה"ל המתגוררים בבאר שבע. מועצת העיר אישרה פה אחד,  בישיבתה האחרונה הנחה של  25% בתשלום הארנונה. מדובר בתיקון החוק שיזם משרד הפנים וקיבל את אישור ועדת השרים לענייני מילואים, המאפשר לרשויות להעניק הנחה של עד 25%  למפקדים המילואימניקים.

מייד לאחר הודעת  משרד הפנים, החליט  ראש העיר רוביק דנילוביץ',להביא  את הנושא לאישור מועצת העיר מתוך הוקרה רבה למפקדי המילואים הבאר שבעים.

וידאו: ישיבת מועצת העיר בה אושרה ההנחה (הועבר בשידור חי בעמוד של ברנז'ה חדשות / צילום: דני בלר)


ההנחה שאישרה העירייה הינה המירבית המתאפשרת בחוק  ומוגבלת ל-100 מ"ר בלבד משטחה של דירת המגוררים בה הוא מתגורר . מועצת אישרה שההנחה ממנה יזכו מפקדי המילואים, היא תהיה רטרואקטיבית מתחילת  שנת 2022. עיריית באר שבע היא בין הערים הראשונות שמעניקה את ההנחה. "מדובר בבשורה חשובה למפקדי מילואים פעילים בצה"ל. בחרנו כרשות להעניק את הפטור המירבי שאישרה לנו המדינה ,כהוקרה על תרומתם האדירה לביטחונה ולחוסנה של מדינת ישראל" אמר ראש העיר.
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm