אושרה בניית קומפלקס מגדלי משרדים, 10 קומות לשימוש עיריית באר שבע

התקבל היתר בנייה למתחם המשרדים והעסקים "לוינשטין-כלל" ליד קריית הממשלה בבאר שבע. מגדל בן 19 קומות ישמש למשרדים, בניין בן 10 קומות ישמש את עיריית באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
הדמיית המשרדים (צילום: ornaperi.co.il / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מגדל משרדים להשכרה בן 19 קומות ובניין משרדים בן 10 קומות, לשימוש עיריית באר שבע ייבנו סמוך לקריית הממשלה. כלל ביטוח ופיננסים שותפה ב-50% מהזכויות בפרויקט שהיקפו הכספי מוערך בכ- 260 מיליון שקל

החברות לוינשטין וכלל מדווחות על קבלת היתר בנייה לפרויקט "לוינשטין-כלל" בבאר שבע - מתחם משרדים ועסקים בסיטי החדש והמתפתח של העיר, שמוקם בשותפות של החברות. כלל ביטוח ופיננסים שותפה ב-50% מהזכויות בפרויקט.

הפרויקט כולל מגדל משרדים להשכרה בן 19 קומות עם שטחי מסחר ומבנה של 5 קומות חנייה, וכן בניין משרדים בן 10 קומות, שנועד לשימושה של עיריית באר שבע. החברות החלו לאחרונה לשווק את שטחי המשרדים להשכרה בפרויקט. היקפו הכספי הכולל של הפרויקט מוערך בכ-260 מיליון שקל. 

חן לוטן, מנהלת תחום נכסים מניבים בקבוצת לוינשטין: "לאחר שקיבלנו את היתר הבנייה, אנו צפויים לעלות בקרוב על הקרקע ולהתחיל בפרויקט הדגל שלנו בעיר באר שבע. המיקום של הפרויקט כחלק ממתחם העירייה צפוי לביקושים גבוהים בקרב שוכרים הקשורים לנושאים המוניצפאליים כמו גם מצד תאגידים מתחום ההייטק והתעשייה המסורתית, מגמה שכבר מתרחשת כיום  במרכז העסקים הראשי (מע"ר) הנבנה בעיר. הפרויקט הינו שותפות אסטרטגית עם כלל ביטוח ופיננסים ושיתוף פעולה ייחודי גם עם עיריית באר שבע, ואנו בטוחים כי שני אלה יסייעו רבות להצלחתו".

יוסי דורי, מנכ"ל כ.נ.ף, מנהל חטיבת ההשקעות של כלל ביטוח ופיננסים: "אנו שמחים על קבלת היתר הבניה שמהווה אור ירוק לתחילת הפרויקט. כלל ביטוח ופיננסים פועלת כל העת לצבירת נכסים איכותיים, בעלי תשואה מותאמת סיכון, הן עבור העמיתים, והן עבור הנוסטרו. אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה עם חברת לוינשטין, להשקעה בפיתוח תשתיות של משרדים ומסחר באזור הדרום, נושא פרי הן לציבור בישראל והן לחוסכים, ויהווה השקעה מניבה ואיכותית בטווח הארוך". 

מגדל המשרדים "לוינשטין-כלל" תוכנן על ידי משרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף ומציע להשכרה משרדים בגדלים שונים, תוך גמישות תכנונית המאפשרת תכנון וחלוקה משתנים. המגדל יכלול לובי מפואר, מעליות מהירות וחדישות, מסעדות ובתי קפה - וינוהל על ידי חברת ניהול מובילה שתספק שירותי ניהול, אחזקה וניקיון. לוינשטין תבצע את הפרויקט לאחר שזכתה במכרז מוניציפלי וחתמה על הסכם קומבינציה עם העירייה ב-2019. 

הפרויקט משתרע על קרקע בשטח של כ-14.4 דונם עם תב"ע מאושרת לבניית שטחי משרדים ומסחר בהיקף 31,000 מ"ר (חלקן של החברות). הוא ממוקם במיקום מרכזי ומבוקש – בלב העיר באר שבע, בצמוד לקריית הממשלה, להיכל המשפט, למשרד האוצר, לתחנת הרכבת ולתחנה המרכזית, לבית החולים אסותא, ובקרבת צירי תנועה ראשיים. 

לקבוצת לוינשטין נכסים מניבים נוספים בעיר באר שבע, וביניהם מתחם לב הסיטי ב"ש במרכז העיר ליד התחנה המרכזית, הכולל שטחי מסחר בהיקף כ-5,200 מ"ר, משרדים וחניון. בין דיירי המתחם ניתן למנות את השלוחה הדרומית של משרד מ.פירון ושות' עורכי דין , סניף של בנק אוצר החייל, קופ"ח מאוחדת ועוד; מתחם סולוג ב"ש – מתחם הכולל כ-12 אלף מ"ר בשטחי משרדים, שבין דייריו ניתן לציין את בזק אונליין, YES, פלאפון ועוד.

בקבוצת כלל ביטוח ופיננסים, העסקה הנוכחית מצטרפת לשורת עסקאות נדל"ן שביצעה לאחרונה, ביניהן: רכישת שליש מזכויות בקרקע בנמל אשדוד להקמת מרלו"ג אוטומטי לאחסון משטחים, רכישת 50% מ- 9 קומות המשרדים העליונות במגדל SKY TOWER במתחם חסאן עראפה בתל אביב, רכישת זכויות במגרשים במבוא כרמל להקמת מבני תעשיה ולוגיסטיקה ועוד.   על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm