בדואים רדפו אחרי שתי אחיות ואיימו: ''יהודיות, נהרוג אתכן''

אימה בבאר שבע: בדואים רדפו אחרי שתי אחיות - מאיקאה ועד לשכונה בעיר. ''רעדנו מפחד, צרחתי בכל הכוח''. מספרת אחת מהן. ''אני לא מרגישה מוגנת בעיר שלי ובשכונה שלי''
send whatsapp messsage send FB messsage
הדמיה. קרדיטים: Montgomery County Planning Commission / CC BY SA 2.0, Image by No-longer-here from Pixabay

עדות מעוררת אימה: בדואים רדפו אחרי שתי אחיות, תושבות שכונה בעיר -  מאיקאה ועד הבית שלהן. שתי הנשים, אחיות בנות 30 ו-15, הגיעו ביום חמישי לחנות איקאה, סמוך ל-18:30.

''הם קלטו אותנו,זרקו מילים כמו "איזה יפה", מספרת האחות הבוגרת, אישה נשואה, שכל מה שביקשה זה לבלות בחנות הגדולה מבלי לחשוש. ''אמרתי לשני גברים בדואים שאנחנו לא באנו לחפש בעיות''.

הבדואים המתינו לתי הנשים בחנייה של איקאה. ''ראינו אותם בפעם הבאה ביציאה, עוקבים אחרינו בחנייה. נכנסנו לרכב ונעלתי דלתות''.

''התחלתי לצאת מהחנייה של איקאה (בשעה 20:04 ,אני זוכרת שעוד אמרתי שלקח לנו שעה וחצי). הם חסמו לנו את היציאה מהחנייה וביקשו להוריד חלונות. עקפתי אותם. לא ייחסתי לזה חשיבות. הגענו לחניון של הבית ושחכתי לגבי הבדואים כבר ואז אחותי אומרת "זה הם!".

שני הגברים הבדואים התקרבו לעבר שתי האחיות: ''רעדנו. חששנו שהם עומדים לעשות לנו משהו. אחותי הקטנה נעמדה מאחורי. לא היה לי לא נשק ולא שום אמצעי הגנה. צרחתי בכל כוחי''.

''הבדואים ברחו, אבל לפני כן אמרו: "יהודיה ,אני אהרוג אותך וכל המשפחה שלך תכחד''. אני מפחדת,  אני לא מרגישה מוגנת במדינה שלי,בעיר שלי ובשכונה שלי.זה עצוב ואני לא רוצה שזה יקרה לי או לאחרים שוב''.

שתי האחיות הגישו תלונה במשטרת באר שבע. ''במשטרה אמרו שינסו  לחפש מצלמות אבטחה, וזה רק אחרי שפרסמנו פוסט ב''באר שבע ביחד'' של אתר ברנז'ה חדשות''.

ככל  הידוע, טרם בוצעו מעצרים. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm