בן גביר: "להעמיד לדין את ראש עיריית רהט בגין המרדה"

ראש עיריית רהט: "אם בן גביר יתמנה לשר יהיה בנגב תוהו ובוהו", הזהיר בראיון לתוכניתם של פתחי וזמרי בתחנת גלי ישראל. בן גביר קרא להעמיד את ראש עיריית רהט לדין
send whatsapp messsage send FB messsage
בן גביר: בן גביר (צילום: שי קנדלר / CC BY SA 4.0), פאיז אבו סהיבאן (צילום: קובי גדעון / לשכת העיתונות הממשלתית)

ראש עיריית רהט, פאיז אבו סהיבאן, התראיין הבוקר לפתחי וזמרי בתחנת הרדיו גלי ישראל ותקף את בעלי הזכיין של רשת האופנה  זארה, אחרי שזה אירח בביתו את ח"כ בן גביר לחוג בית.

אבו סהיבאן אמר בראיון כי: "אני נגד שיארחו אנשים גזענים כמו בן גביר. אם הוא יהיה בתפקיד ביצועי בממשלה הבאה יהיה פה תוהו ובוהו בנגב, אני אומר לכם אם הוא יתמנה לשר יהיה פה בלאגן. אם יעשה פרובוקציות מול הערבים, הוא יקבל בהתאם".

יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר הגיב: "ראש עיריית רהט הוא איש מסוכן ומסית, שיש להעמידו לדין בגין איומים והמרדה. לא ייתכן שאבו סהיבאן יישאר עוד יום אחד בתפקידו כראש עירייה שמתוקצבת מכספי המדינה".

"בעזרת השם בעוד שבוע וחצי ננצח ונחזיר את הביטחון לתושבי הנגב - על אפו וחמתו של אבו סהיבאן אותו, כאמור, יש להדיח באופן מיידי מתפקידו ולהעמידו לדין".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm