יקיר העיר נסים טביבי ז''ל יונצח בבאר שבע

טביבי עלה ארצה מאירן בשנת 1949, עבד בעירייה משך 44 שנים, תחילה כפועל ובמהלך השנים מונה לתפקידים בכירים וסייע רבות לקליטת עולי אירן בבאר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
נסים טביבי ז''ל (צילום: אלבום פרטי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מועצת העיר באר שבע אישרה את הנצחת יקיר העיר נסים טביבי ז"ל, אשר עבד בעיריית באר שבע משך 44 שנים ופעל רבות למען קליטתם של יוצאי אירן בבאר שבע. 

נסים טביבי נולד באירן בשנת 1931 ועלה לישראל בשנת 1949,  במסגרת העליה הבלתי ליגלית. הוא היה פעיל בתחום עידוד עליה וקליטה בקרב העולים, במיוחד בקרב עולי איראן והשקיע מאמצים בעידוד העולים בתקופת סבלם במעברות.

עיקר פעילותו הציבורית הייתה בתחום ההתיישבות בנגב ובבאר-שבע בפרט. במאמצי שכנוע רבים גייס עולים לבוא ולהקים את ביתם בבאר-שבע. כמו כן, הוא סייע בשילובם של העולים במקומות עבודה ובשילובם של תלמידים וסטודנטים במוסדות לחינוך והשכלה.

הוא החל את עבודתו בעירייה בשנת 1950 ועבד בה עד 1994, עם פרישתו לגימלאות. עבודתו בעירייה החלה כפועל דחק ועד הגעתו לשמש כמנהל עבודה ראשי במחלקת דרכים. בכל שנות עבודתו בעירייה פעל למען רווחת תושבי העיר וסייע בקשר בין האזרח לבין הרשות.

בשל עשייתו רבת השנים, הוחלט להעניק לו בשנת 2000 את תואר יקיר העיר. הוא נפטר בשנת 2016. 
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm

כתבות נוספות למקרה שפספסת...