המירוץ אחרי קורת גג: הגרלת דירה בהנחה - מיד אחרי סוכות

ההרשמה להגרלה השלישית של דירה בהנחה תיפתח מיד אחרי סוכות ותיסגר יומיים אחרי הבחירות. יוגרלו  כ-3,500 יח"ד ברחבי הארץ
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דני בלר (הדירות אינן קשורות לכתבה זו)

ביום ראשון ה-23 באוקטובר, מיד לאחר חג הסוכות תיפתח ההרשמה להגרלה השלישית, חלק מהערים שישתתפו בהגרלה: 
באר שבע  ואופקים דרום, נוף הגליל, טבריה, סחנין  וכפר קאסם בצפון, בהגרלה האחרונה בסך הכל הוצע מתחם אחד של 65 דירות בבאר שבע.

כפי שהיה בהגרלה הקודמת, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו.  אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה וההרשמה תהיה פתוחה לציבור הזכאים במשך שמונה ימים. 

האפשרות להנפיק אישור זכאות תהיה פתוחה עד ל-25 באוקטובר. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה.

על מנת להירשם להגרלות יש להנפיק אישור זכאות. ניתן להנפיק את האישור באופן מקוון דרך אתר התכנית, מי שלא יכול להירשם באופן מקוון יכול להירשם מרחוק רישום דיגיטאלי באמצעות טפסים מקוונים באתרי החברות או דרך מוקדי השירות; אלונים *2850, מילגם *6078 , עמידר *6266 עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות של "דירה בהנחה" הינה 240 ₪. הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים במקרים בהם הועברו כלל האישורים הרלוונטיים, במקרים מסוימים יתכנו עיכובים.  אישור הזכאות תקף לשנה, במידה ואישור הזכאות בתוקף אין צורך להנפיק שוב.

עליות מחירים חדות וריבית מתייקרת

מבחינת אינפלציה, המצב בשוק הדיור  חמור: בפילוח שינויי מחירי הדירות לפי מחוזות בחודשים יוני-יולי לעומת החודשים מאי-יוני, נרשמו עליית מחירים  בדרום של 1.6%. בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד (יוני-יולי 2022, לעומת יוני-יולי 2021), המחירים בדרום עלו כמעט כמו בתל אביב: 16.1%.

דבר נוסף שרוכשי הדירות מהשכבות בסוציו-אקונומיות בינוניות ונמוכות (באר שבע באשכול 5 מתוך 10), הוא העלייה בריביות: בחודשים הקרובים בנק ישראל ימשיך להעלות את הריבית בצורה אגרסיבית, דבר ישיליך על המשכנתאות.להעברת דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת דוא״ל: branzanews.br7@gmail.com‬


הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים>>   https://bit.ly/3J84mAm​​​​​​​