הותר לפרסם: זה המורה החשוד בביצוע מעשה מגונה בילד בבאר שבע

אורן נהוראי קורולקר, בן 40, מורה תיכון בדימונה, חשוד כי ביצע מעשה מגונה בילד בשכונה א' ובילדים נוספים בבית ספר בדימונה. הוא שוחרר למאסר בית, אך בית המשפט התיר את פרסום תמונתו ופרטיו
send whatsapp messsage send FB messsage
החשוד, אורן נהוראי קורולקר (צילום: משטרת ישראל)

הותר לפרסם כי החשוד בביצוע עבירות מין בקטין בבאר שבע הוא אורן נהוראי קורולקר, כבן 40, מורה מדימונה. ב-6 בספטמבר התקבל במשטרה דיווח אודות גבר בשנות הארבעים לחייו שביצע מעשה מגונה בילד כבן 13 שעה ששיחק בגינה ציבורית בשכונה א' בבאר שבע. שוטרים הגיעו למקום, תחקרו את האירוע, אספו ממצאים והחקירה הועברה למחלק נוער תחנת באר שבע.

זהותו של החשוד תושב באר שבע נודעה, הוא אותר ונעצר יום לאחר האירוע והובא בפני בית משפט השלום השלום בבאר שבע.

החשוד, אורן נהוראי קורולקר (צילום: משטרת ישראל)

עם התקדמות החקירה עלה חשד כי החשוד, מורה בבית ספר חטיבה - תיכון בדימונה ביצע עבירות מין גם בבית הספר ועל כן פנה צוות החקירה לבית משפט השלום בבאר שבע אשר התנגד לפרסום שמו ומנע את הפרסום. בדיון שנערך בהמשך בבקשת מעצרו של החשוד הורה אותו השופט על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים. כנגד שתי ההחלטות הגישה משטרת ישראל ערר לבימ"ש המחוזי בבאר שבע.

בימ"ש המחוזי בבאר שבע הותיר את החלטת השחרור בתנאים מגבילים על כנה, אך התיר פרסום פרטי החשוד. 

פקד יוני דסקלו:  ''אנחנו עוסקים בחקירת  אירוע חריג וקשה. עירנות המבוגר האחראי והדיווח המהיר הביאו למעצרו המהיר של החשוד והרחקתם מהמרחב הציבורי. אנו פונים לציבור כל מי שבידו חשש כי מי ממכריו נפגעו מהחשוד מתבקש לדווח בתחנת המשטרה או למוקד 100''.

להעברת דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת דוא״ל: branzanews.br7@gmail.com‬


הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים>>   https://bit.ly/3J84mAm