''תלמידה ניסתה לדקור את הבן שלי בעיפרון''

אימו של תלמיד בכיתה ו' שמה לב שבנה חושש להגיע לבית הספר ובשיחה עימו התברר כי תלמידה בכיתתו מאיימת עליו ועל אחרים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by Wokandapix from Pixabay

תלמיד כיתה ו' בבאר שבע הותקף על ידי תלמידה - אשר רצתה לדקור אותו בעיפרון. אימו של התלמיד, ששוחחה עם ברנז'ה חדשות באר שבע והנגב, אמרה: ''בני חשש ללכת לבית הספר. תלמידה איימה עליו ועל ילדים אחרים בכיתה והם חשו לא בטוחים. בני סיפר לי שהיא איימה לדקור אותו בעיפרון. זה לא מקובל עליי. בכיתה לא צריכה להיות אווירה של איומים ואם יש כזו, המורה צריכה להפסיק את זה מיד. אני ממש לא מקלה ראש, גם עיפרון יכול להוציא למישהו עין''.

לדברי האם, היא פנתה לבית הספר ושם נאמר לה כי מדובר בילדה אשר מלווה על ידי סייעת. ''ברגע שהסייעת ממש לא לידה, מתחילות הבעיות. ילד או ילדה שמאיימים, צריכים להיות מורחקים מבית הספר - וממש לא משנה באיזה נסיבות זה קרה''.

אתמול, ראשון, אחרי האירוע, האם נדהמה לשמוע לדבריה, כי התלמידה תמשיך להגיע לבית הספר כרגיל, אך הסייעת תהיה צמודה אליה במהלך השיעורים. ''גם אם נורא רוצים לשלב, צריכים לשים גבולות. מי יודע מה עוד יכול לקרות בכיתה''.

ממשרד החינוך לא נתקבלה תגובה עד להעלאת הכתבה. 
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm