חקירה: כיצד גופה נרקבה ימים על גג בניין ואיש לא שם לב?

אירוע טראגי בלב באר שבע: גופה הייתה מונחת על גג בניין משך ימים, אך איש לא שם לב עד שחשו בריח נוראי - וזה אינו המקרה היחיד בבירת הנגב
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: מתנאל בושרי - דוברות כבאות דרום

טרגדיה בבאר שבע: גופת אדם הייתה מונחת משך ימים על גג בניין ברח' הנרי קנדל, בפאתי העיר העתיקה, מבלי שאיש שם לב. רק אתמול, ראשון, כאשר ריח נוראי הורגש בבניין, הדיירים הזעיקו את כוחות ההצלה, אשר לפניהם נגלה מחזה נורא. גופת גבר, במצב ריקבון מתקדם, שהייתה מונחת על גג המחבר בין שני בניינים. טרם ידועה זהותו של הנפטר, ככל הנראה בנסיבות טרגיות.

אל זירת האירוע, גג המחבר בין שני בניינים, הגיעו משטרה, כיבוי אש וזק''א. ''החום אתמול היה נוראי'', סיפר אחד השכנים. ''ראיתי את אנשי זק''א עובדים בזירה משך כמה שעות, הם עוטים ציוד מגן. הזירה הייתה קשה מאוד, קרה דבר נורא''. שכנים בבניין מספרים כי לפני שבוע אירעה בקומה עליונה דליקה, שכובתה על ידם. הגופה נמצאה במקום שאין אליו גישה לדיירים, ולשם נפל מקומה עליונה. 

''איש לא שם לב שהשכן נעדר'', אומר אחד הדיירים. לדבריו, מדובר במוות בנסיבות טרגיות, שייתכן וקשור לאירוע שריפה בקומה גבוהה בבניין, שטופל על ידי הדיירים. ''ככל הנראה, ניסו לברר את זהותו של הדייר. זה סיפור כואב ולא הסיפור הראשון בבאר שבע. אנשים בבניין בהלם ממה שקרה''. 

מהמסתמן כרגע, אין חשד לפלילים באירוע.  
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm

כתבות נוספות למקרה שפספסת...