נתקע עם רכבו ליד תראבין - וזה מה שקרה לו

יובל דהן היה בדרך עם שתי בנותיו למשפחה שלו בבאר שבע, כשרכבו שבק חיים ליד היישוב תראבין, בצהרי שישי, בשיא החום
send whatsapp messsage send FB messsage
נתקע עם רכבו ליד תראבין - וזה מה שקרה לו היישוב תראבין בנגב (צילום: IDOBI / CCBY SA 3.0)

יובל דהן נסע ביום שישי להורים שלו בבאר שבע. בכביש 310, סמוך לשבט תראבין, הרכב שלו שבק חיים. ''לא היו לנו מים באוטו ולא ידעתי את מי אפשר להזעיק בשעה כזו. לגרר היה לוקח שעות להגיע לכאן וספק אם היה מחזיר אותנו הביתהדד, אומר יובל.

''עבר ג'יפ בו נסעו אב ובנו, תושבי הכפר. הם עצרו, ארגנו לנו מים ואמרו שהם מסיעים אותנו לרהט, שם אמורים להיות מוסכים פתוחים. שאלתי אותו: ''נמצא פה את הרכב כשנחזור?''. הוא ענה: ''אתה יכול להשאיר את הרכב לא נעול, מתצא אותו באותו מקום''.

''ברהט אנחנו הופכים את העיר כי הכל סגור. יום שישי.  מצאנו מוסך שעמד לסגור ומבקשים ממנו טובה שיחפש לנו רצועה. הוא עושה בדיקות, הופך את המחסן, מוצא רצועה ואומר לי ''זה המספר שלי, אם לא מתאים, אני זמין אני אבוא עד  אליכם''. 

''אלא שהיה צריך למצוא מישהו מגיעים לרכב, בדרך הם עושים טלפונים למצוא מישהו שירכיב את הרצועה. הגיע מישהו לבוש כמו חתן. מתברר שהוא היה בדרך לחתונה. הוא מנסה ומסנה ומסתבך, אבל לא מוותר עד שהצליח לו. ביקשתי לשלם להם, עם המעט מזומנים שהיו לי בכיס. הם אמרו לי ''אם אללא רצה שהרכב יתקע דווקא ליד תראבין, יש לזה סיבה. לבחור שעזר לי קוראים מג'די ואני מוסיף - מג'די הגיבור''.
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:
  https://bit.ly/3J84mAm