מגבירים את הבטיחות בעבודה

 מכללת שבירו והחברה לשירותי איכות הסביבה בנאות חובב ערכו קורס למפעילי המכונות בחברה, בדגש על האיכות והבטיחות
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: באדיבות החברה לשירותי סביבה

מכללת שבירו למקצועות הניהול והתעשייה, הודיעה על סיומו של קורס ראשון מסוגו בו נטלו חלק עובדים של החברה לשירותי איכות הסביבה הממוקמת בנאות חובב. הקורס כלל שלל נושאים הקשורים לכימיה כללית, בטיחות בעבודה וייעול תהליכי ייצור והותאם במיוחד לצרכים הייחודיים של המפעל. החברה לשירותי איכות הסביבה, היא גוף המטפל בפסולות מסוכנות המיוצרות בישראל. החברה מספקת פתרונות לגופים שונים לטיפול בפסולת בתחום איכות הסביבה.

כחלק מפרויקט הסיום של הקורס, החניכים העלו הצעות ופתרונות שונים לבעיות שנוצרו בתהליכי העבודה. אחרי בדיקת עלויות ובטיחות, הנהלת המפעל החליטה ליישם חלק מההצעות בשטח. לדבריה של מיטל אקוקה, רכזת משאבי אנוש ופיתוח ארגוני בחברה לשירותי איכות הסביבה, חניכי הקורס יישמו את הנלמד בפועל אחרי שחזרו לעבודה. "חל שיפור בהבנה של תהליכי העבודה בקרב העובדים וביצירת שפה משותפת זורמת יותר בסביבת העבודה היומיומית. שמנו לנו למטרה להעשיר את הידע המקצועי של העובדים ולהכשיר אותם לתהליכי עבודה בטוחים יותר ועמדנו בה".

במכללת שבירו סיפרו כי תכני הקורס ''נתפרו'' במיוחד עבור החברה לשירותי איכות הסביבה. אחרי בירור של הצרכים במתקנים השונים של המפעל, הורכב סילבוס שעסק בנושאים הרלוונטיים עבור משתתפיו. רויטל שבירו: "הכנת תוכנית הקורס נעשתה עם מספר אנשי מקצוע במפעל ומדריכים בעלי ידע וניסיון רב בתעשייה מטעם המכללה. בתהליך התכנון דייקנו את הצרכים - הידע הנדרש כדי להפעיל את המכונות, להכיר את התהליך ולתת מענה נכון לאירועים הקורים בתהליך. הוספנו מיומנויות חשובות לתפקיד- קריאת נהלים- הבנה ויכולת לשאול שאלות, ניהול עצמי ועבודת צוות". במכללה ממשיכים לפתח קורסים והכשרות עבור התעשייה בנגב כשהיעד הוא עבודה יעילה, איכותית ובטוחה שתעלה את רווחי החברה.


​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:
  https://bit.ly/3J84mAm