כתב אישום: נגד בכיר במשטרה איים ותקף את אשתו

על פי כתב האישום, כאשר פורסמה בתקשורת ידיעה על אישה שנרצחה על ידי בעלה השוטר, אמר לה: את הבאה בתור!''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א' / המצולם אינו קשור לכתבה

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד רס"ב במשטרת ישראל, תושב נתיבות, וזאת לאחר שתקף ואיים על אשתו במספר הזדמנויות. 

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד סיון דוק ונחקר על ידי צוות דרום במחלקה לחקירות שוטרים, בני הזוג נשואים במשך כ-30 שנה ולהם שבעה ילדים. במהלך הקשר הזוגי התגלעו מחלוקות והאשמות הדדיות בין השניים שכללו חילופי הודעות וויכוחים מילוליים. במספר הזדמנויות בשנים האחרונות הנאשם תקף ואיים על אשתו, בין היתר, איים עליה כי לא תלך עוד על רגליה וכי אם לא תהיה איתו, היא לא תחיה כי לו אין מה להפסיד.

​​​​​​​בנוסף, לאחר שפורסמה בתקשורת הידיעה בדבר רציחתה של דיאנה רז ז"ל על ידי בעלה השוטר אמיר רז, אמר הנאשם לאשתו "את הבאה בתור". במקרה אחר בעקבות ויכוח בין השניים הנאשם תפס את אשתו בשרשרת שהייתה על צווארה וחנק אותה באמצעותה עד אשר נקרעה השרשרת.

המחלקה לחקירות שוטרים מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:
  https://bit.ly/3J84mAm