מה איכות המים בבאר שבע ואופקים? פורסם הדוח החציוני של ''מי שבע''

תאגיד המים ערך מאות בדיקות בבאר שבע ובאופקים ובכך יושמה במלואה תכנית הדיגום השנתית. אלה ממצאיה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: Image by Jeyaratnam Caniceus from Pixabay

"מי שבע" פרסם את דו"ח איכות המים לחציון הראשון לשנת 2022, במסגרתו נערכו מאות בדיקות ברשתות המים העירוניות בערים באר שבע ואופקים.

אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "אני שמח על כך שגם הפעם דו"ח איכות המים החציוני מעיד על כך שאיכות מי השתייה המסופקים בבאר שבע ובאופקים עומדת בתקנות בריאות העם והמים ראויים לשתייה".

תאגיד המים של באר שבע ואופקים, 'מי שבע', מפרסם את תוצאות דו"ח איכות המים החציוני לשנת 2022. בין החודשים ינואר ועד לסוף חודש יוני, בוצעו כ- 638 בדיקות מיקרוביאליות ברשת המים העירונית בבאר שבע ועוד כ- 111 בדיקות ברשת המים העירונית באופקים. 

בכך יושמה במלואה תכנית הדיגום השנתית. 

כלל הבדיקות שבוצעו נמצאו תקינות. בנוסף, לא זוהתה כל חריגה מהתקנים שנקבעו על ידי משרד הבריאות.

אינג' מריו לובטקין, מנכ''ל ''מי שבע'' (צילום: מי שבע)​​​​​​​

אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "כמו בשנים הקודמות, גם הפעם אני שמח על כך שדו"ח איכות המים החציוני מעיד על כך שאיכות מי השתייה המסופקים בערים באר שבע ואופקים עומדת בתקנות בריאות העם והמים ראויים לשתייה. אנו ב'מי שבע' מחויבים לאיכות המים ולשירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, תושבי הערים באר שבע ואופקים. גם בשנה זו לא ויתרנו על אף בדיקה וביצענו כלל הצעדים הנדרשים על מנת לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו תוך הקפדה על הוראות החוק".​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:
  https://bit.ly/3J84mAm

כתבות נוספות למקרה שפספסת...